Битва перук: Кому рожеве волосся личить більше?
![Битва перук: Кому рожеве волосся личить більше? Битва перук: Кому рожеве волосся личить більше?](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/380/577/0815c5963b2def0dc4d6c1ab853e16f7.jpg)
У батлі беруть участь Оля Полякова, Сніжана Бабкіна та Ніна Матвієнко.
Учасниця минулого сезону оновлених Танців з зірками Сніжана Бабкіна вразила прихильників новим образом. У своєму Instagram дружина відомого співака виклала фото, на якому позує у рожевій перуці.
Здається, рожеве волосся все більше і більше припадає до душі українським селебреті. Тож ми вирішили влаштувати батл між Ольгою Поляковою, Сніжаною Бабкіною та Ніною Матвієнко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва суконь: Яке вбрання Полякової вам до вподоби
poll_content_249