Благодійний концерт «Кварталу» відбудеться у Будапешті, попри заборону уряду Угорщини

Благодійний концерт «Кварталу» відбудеться у Будапешті 16 червня попри заборону

У Будапешті відбудеться концерт у рамках Європейського благодійного туру на підтримку України.

Поділитися:

16 червня о 19:00 у столиці Угорщини на площі Бакатш (Bakats ter) відбудеться концерт у рамках Європейського благодійного туру на підтримку України «Життя переможе / Life Will Win».

Тур покликаний об’єднати українців та європейців. Привернути увагу до України та вкотре нагадати, що війна, яку рф розв’язала у серці Європи, продовжується. Україна стоїть за європейські цінності та бореться за незалежність. 

Life Will Win

Незважаючи на скасування концерту владою Угорщини, він все ж таки відбудеться у Будапешті, завдяки небайдужим угорцям, активістам та місцевій владі. Уряд Угорщини не дає коментарі та не називає причини скасування концерту. 

Нагадаємо, що 13 червня у столиці Чехії на острові Кампа відбувся третій концерт туру. Тисячі людей прийшли підтримати Україну та долучитися до збору коштів на медичну допомогу.

Life Will Win

На день Прага стала центром української культури, музики та гумору, щоб ще раз нагадати усій Європі, що українці потребують підтримки та допомоги. Адже ми боремося за незалежність, демократичне майбутнє та свободу, яка є основою європейських цінностей.

На сцені «Життя Переможе / Life Will Win» виступили: MONATIK, Воплі Відоплясова, Злата Огнєвіч, Pianoboy, Wellboy, а також лунали пісні «Вечірнього Кварталу». 

«Ми виходимо на сцену, дивимося в очі глядачам та розуміємо, що все не дарма. Наша ціль – об’єднати, не дати забути про війну та хоча б на декілька годин подарувати рідний дім та затишок усім українцям, які опинилися в Європі не по свої волі. Три місяці ми їздили з концертами на передові, у госпіталі, військові частини, у різні міста України: Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Київщина, Житомирщина… Звичайно, виступати перед військовими та цивільними – це різні речі. Але об’єднує нас усіх головне – ми українці, які хочуть, щоб війна закінчилася, ми перемогли та почали відбудовувати своє життя та країну», — коментує актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий.  

Life Will Win

Ведучі: Євген Кошовий, Олена Кравець, Олександр Пікалов та Даша Трегубова.

Усі зібрані кошти під час концертів підуть на медичні потреби через фандрейзингову платформу UNITED24 – на закупівлю рентген-прозорих операційних столів для українських лікарень.

«Нам потрібна підтримка Європи у різних напрямках. Оскільки війна в Україні продовжується. Вона не зупинилася. І зараз дуже важливими є медичні потреби українських лікарень, щоб допомагати нашим військовим та цивільним, які отримують травми внаслідок російської агресії. Ми збираємо кошти на рентген-прозорі операційні столи, які дозволять проводити операції з видалення уламків та фіксації кісток», — коментує акторка Студії «Квартал 95» Олена Кравець.

Life Will Win

Благодійний тур поставив за мету зібрати $500 000. Долучитися до збору можна за посиланням.

Вже завтра, 16 червня о 19:00, відбудеться концерт у Будапешті на площі Бакатш (Bakats ter). Беріть друзів, приходьте та донатьте на потреби України.

Новини по темі