Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Богемний геній залишив проект "Джентльменський набір"

За підсумками тижня залишити Школу джентльменів довелося Сергію Пішуну, 25 років.

За підсумками тижня залишити Школу джентльменів довелося Сергію Пішуну, 25 років.

 Сергій - богемний тусовщик з купою боргів. Раніше він був студентом двох найпрестижніших вузів. Однак схильність до авантюризму перемогли над бажанням вчитися і обидва університети були залишені без коливань. І у нього на цей рахунок є свої аргументи:

 "Більшість світових знаменитостей залишили свого часу університет. Мій тато залишив два і я – два. Думаю, мої діти будуть мною пишатися".

 Довготривалі мандри в пошуках себе принесли геніальному юнакові купу навичок: він був і дідом морозом, і аніматором, пробував себе сценаристом і режисером, намагався стати поетом і актором. Однак зосередитись на одній справі для Сергія – надто складно. А сама думка про роботу в сфері послуг, викликає у нього симптоми соціального бунтарства і бажання всіх розстріляти, в тому числі й себе. Сергій вважає себе всебічно талановитим і мріє стати найвпливовішим на планеті. Однак, саме його самовпевненість стала програшною позицією на проекті. 

 У Сергія не було бажання змінюватися. Його власні погляди настільки цілісні та сформовані, що він не хоче прислухатися до чужих порад. Сергій живе у своєму всесвіті, до якого нікого не запрошує. З такими учнями працювати складно , - говорить Ігор Шевченко, заступник директора з наукових питань Школи джентльменів.

 Сергій не хотів і не вмів працювати в команді. Таких як він називають "вовк-одинак". Саме тому на проекті йому подобалось тільки протестувати та підбурювати інших хлопців, - говорить Наталя Адаменко, директор Школи джентльменів.

 Після оголошення результатів, Сергій швидко залишив Школу та жодним чином не виказав свого засмучення.

 Тепер на проекті залишилося сім хлопців. У кожного з них є можливість дійти до фіналу. Але переможець буде один, і він сам обере приз - гроші (200 тисяч гривень) або перспективне навчання в одному з кращих європейських університетів.

 Вже 28 листопада в 20:15 на телеканалі 1+1 ми зможемо побачити як джентльмени будуть долати свої найбільш страхи.

2012-11-21
Новини
Новини