Бред Пітт поставив Анджеліні Джолі ультиматум і вимагає грошей

Чому Бред Пітт вимагає гроші у Анджеліни Джолі
GettyImages

Голлівудському красеню увірвався терпець.  

Поділитися:

У шлюбі Бред Пітт та Анджеліна Джолі прожили лише 2 роки, а ось процес розлучення триває майже 3. Колишні коханці вже офіційно не є чоловіком та дружиною, але досі не можуть дійти згоди в питаннях фінансів та опіки над їхніми дітьми.

Як повідомили представники актора іноземним ЗМІ, гальмує процес Анджеліна. Ще в квітні їм нібито вдалося знайти компроміс. Джолі мала дозволити Пітту бачитися з дітьми через день: щонайменше 4 години в дні навчання та 12 — у вихідні. Проте акторка досі не підписала документів, які б врешті-решт поставили крапку в цьому та низці інших питань.

Днями у британському виданні The Sun з’явилася інформація про ультиматум, який Бред планує поставити колишній дружині. Джерело повідомляє, що за проханням актора, його адвокати звернуться до суду з вимогою призначити кінцеву дату підписання документів. Якщо Анджеліна не відреагує до зазначеного часу, вона буде зобов’язана сплатили чималий штраф.

«Бред був дуже терплячий протягом усього процесу. Але тепер з нього вистачить, він дійшов межі, — розповідає західному виданню інсайдер. — Він втомився від того, що Анджеліна постійно відкладає процес розлучення, який є для нього дуже болючим. Йому здається, що для неї це просто своєрідна гра».  

Більше про розлучення голлівудської пари дізнаєшся з відео:

Усі останні новини про Анджеліну Джолі та Бреда Пітта:

1. 13-річна донька Бреда Пітта й Анджеліни Джолі готується до зміни статі (відео)

2. Бред Пітт пише книгу, у якій розсекретить справжні стосунки із Джолі

3. Бред Пітт та Анджеліна Джолі вперше вийшли разом на публіку після розлучення

4. Вишукана Анджеліна Джолі завітала на прем’єру фільму разом з дітьми

Новини по темі