Цей шпагат сексуальної дружини Жені Кота неодмінно тебе вразить (відео)
![Дружина Жені Кота Наталія Татаринцева вразила шпагатом | Зіркове життя | 1+1 Дружина Жені Кота Наталія Татаринцева вразила шпагатом | Зіркове життя | 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/521/283/5db8476ad96ff9fcd0881c87f5eabfd9.jpg)
Граційна, мов кішка.
Цьогоріч Женя Кот офіційно позбувся свого холостяцького статусу! Красунчик одружився із зіркою pole dance Наталією Татаринцевою. Кохана учасника «Танців з зірками» активно займається цим видом спорту, тож може похизуватися спокусливим і спортивним тілом.
Днями у її мікроблозі з'явилося відео, на якому красуня вражає своєю гнучкістю: Наталія з легкістю сідає на шпагат, ба більше – робить це не на підлозі, а в повітрі.
Свій ролик професійна гімнастка підписала доволі дотепно:
Привіт, я ТаТа – людина-гамак ????. Як вам?
Дівчина додала, що напередодні дуже добре потренувалася з колегами.
Цікаво, що дружина Жені Кота – не лише гімнастка і чемпіонка світу з pole dance, а й сертифікований дієтолог. Саме вона допомогла чоловіку досягти його найкращої фізичної форми й стати одним з найсильніших учасників «Танців з зірками». Про це Женя розповів в ексклюзивному інтерв'ю для 1plus1.ua.
До того ж Наталія Татаринцева нещодавно засяяла на концерті Дмитра Монатіка LOVE IT ритм. ТаТа станцювала чуттєвий танець на пілоні під один із хітів співака. Як це було – дивися у відео:
Читай ще більше новин про Женю Кота і Наталію Татаринцеву:
- Женя Кот із дружиною влаштували екзотичне весілля на острові
- Женя Кот одружився із зіркою pole dance
- Женя Кот і Наталя Татаринцева проведуть перший фестиваль повітряної хореографії ANGAR FEST 2019
- Женя Кот показав сексуальне фото з дружиною
- Женя Кот про дружину: «Мій ідеал поруч зі мною»