Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чоловік Соломії Вітвіцької на День закоханих подарував їй кліп

1+1
Щойно прокинувшись зранку, Соля отримала від чоловіка повідомленням із посиланням на несподіване відео.

Ведуча "ТСН. Особливе" Соломія Вітвіцька отримала неочікуваний подарунок від свого чоловіка у День святого Валентина. Режисер Влад Кочатков подарував коханій дружині кліп.

Щойно прокинувшись зранку, Соля побачила в телефоні повідомлення від чоловіка. У повідомленні - посилання на відео. Коли ж вона натиснула на "плей", побачила себе та Влада у кліпі на пісню співачки Alyosha.

Саме цю пісню "Я вітрами" Alyosha подарувала Соломії та Владу на весілля, яке відбулося восени.

"Найкращий подарунок - зроблений своїми руками, - прокоментував Влад Кочатков. - Основні кадри були зняті під час нашої медової подорожі у Марокко. Спочатку Соля мала бути у кліпі сама. Але згодом ідея змінилася - поруч з нею з'явився чоловік, схожий на мене :). Хочу, щоб вона знала, що я завжди буду її підтримувати і піклуватися про неї".

До речі, історія цієї пісні теж незвичайна. Співачка Alyosha розповіла, що вона була написана дуже давно.

"Цю пісню написала співачка Альона Матіяш зі своїм другом-музикантом вже дуже давно, - розповіла Alyosha. - Я співала її на репетиціях. Але через деякий час, прийшло відчуття, що композиція дуже близька кожному закоханому, її потрібно співати людям... У пісні багато любові і ніжності! У ній багато ніжності. Це хороший подарунок щасливій молодій парі".

2014-02-13
Топ новини
Новини
Новини