"Давай, до побачення ;)" Дівчата розгулялися
!["Давай, до побачення ;)" Дівчата розгулялися "Давай, до побачення ;)" Дівчата розгулялися](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Дівчата в шоу розгулялися.
Дівчата в шоу розгулялися. Чи жарт - відваджувати гідних вихованих чоловіків і виключатися тільки тому, що не подобається ім'я? Але сучасних хлопців не налякати перебірливим жіночим характером! І чотири "новобранця", відібраних ведучим шоу Андрієм Доманським, обов'язково знайдуть собі прекрасну половинку. Подивимося, кого виберуть директор франкомовного центру Роман, старший менеджер у банку Вадим, родовед і любитель танців Павло і простий студент, що захоплюється різьбленням по дереву Андрій.