Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

День народження Зеленського: Маловідомі факти про коміка (ФОТО)

1+1
Володимир Зеленський відзначає День народження

Сьогодні, 25 січня, День народження відзначає не тільки тренер шоу Голос країни 6 Тіна Кароль, а й художній керівник студії "Квартал-95", ведучий програми Київ Вечірній, Розсміши коміка і Ліга сміху на 1+1  Володимир Зеленський. 

Улюбленцю мільйонів - 38! Із цієї нагоди пропонуємо дізнатися маловідомі факти з життя найпопулярнішого коміка країни. 

  • Володимир Зеленський перший клас закінчив у Монголії, а потім разом із сім'єю повернувся до рідного Кривого Рогу. Майбутній шоумен ніколи не знав на відмінно математики, за що його сварив тато кібернетик. Хлопцю краще давалися гуманітарні науки: він мріяв стати дипломатом, але потім пішов навчатися на юриста.
  • У дитинстві Володимир Зеленський комплексував через те, що розмовляв басом. Та згодом зрозумів: такий особливий тембр - його великий козир.

  ""

   Володимир з мамою Риммою Зеленською

   • У випускному класі юний Зеленський запропонував влаштувати гру КВК між учителями та учнями своєї школи. Відтоді гумористичні змагання 11-класників із наставниками стали традиційними і відбувалися упродовж 15 років.
   • Батько Зеленського був категорично проти того, щоб Володимир покидав юриспуденцію заради КВК. Тато майбутнього коміка понад усе мріяв, аби син здобув вчену ступінь чи зробив важливе відкриття в адвокатурі.

  ""

  Володимир Зеленський з батьками в Монголії

  • У команді "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит" Зеленський ставив танці й лише згодом виборов місце провідного актора.
  • Друзі за "Кварталом-95" називають Володимира "Зеленим".
  • Із майбутньою дружиною Оленою Володимир Зеленський уперше поцілувався під пісню Lady in red ірландського виконавця Кріса де Бурга.

  Читайте також: Володимир Зеленський і Віра Брежнєва знялися у романтичному фотосеті

  2016-01-25
  Топ новини
  Новини
  Новини