Дівчинка, яка співала в бомбосховищі, виконала гімн України на великій сцені в Польщі: ВІДЕО (7-річна Амелія Анісович)

Дівчинка, яка співала в бомбосховищі, виконала гімн України на великій сцені в Польщі (7-річна Амелія Анісович)

Благодійний концерт на підтримку України відбувся вчора в Польщі.

Поділитися:

Відео, на якому маленька Амелія співає в бомбосховищі з'явилося 3 березня в Фейсбук. Користувачка Марта Смєхова опублікувала його з такими словами:

"Всі відклали свої справи та слухають пісню цієї дівчинки, яка просто випромінювала світло. Навіть чоловіки не могли стримати сліз".

Дівчинка виконувала пісню із "Відпусти та забудь" з діснеївського анімаційного фільму "Холодне серце". Зворушливе відео миттю стало вірусним і облетіло не тільки соцмережі, а й світові ЗМІ. Про дівчинку написали зокрема New York Post та CNN, а також виконання Амелії розчулило і американську актрису та співачку Ідіну Мензел, яка озвучила головну героїню мультфільму "Холодне серце" Ельзу.

Спів дівчинки вже наживо почула вчора мільйонна аудиторія у польському місті Лодзь, де відбувся концерт на підтримку Україну під назвою "Разом з Україною". Амелія відкрила концерт співом гімну України акапельно. 

Концерт транслювався у прямому ефірі у 40 країнах світу. Глядачі могли надіслати спеціальне SMS, яке конвертувалося у грошову суму для допомоги Україні. Відомо, що вдалося зібрати понад 42 мільйони гривень, які будуть перераховані на допомогу Україні.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю