Як відомо, саундтреки до  комедійного серіалу від студії "Квартал 95" виконали Дмитро Шуров та Олексій Потапенко.  Кожна серія починалася піснею Pianoбоя, а закінчуватися – піснею Потапа. У інтерв'ю "КП в Україні" Шуров розповів, що активна співпраця з Володимиром Зеленським розпочалася ще чотири року тому.

"Мене попросили написати пісню для "Вечірнього Києва" - з того часу творчо дружимо! Потім я ще писав композицію для "Ліги сміху". У цьому році у нас з'явилася пісня "Кохання", а Вова Зеленський та Олена Кравець люб'язно погодилися знятися в кліпі до неї".

Саундтрек серіалу "Слуга народу" народився дуже швидко.

"Я подивився фрагменти, зокрема тираду головного героя у шкільному класі, ідея мені дуже сподобалась, а через кілька днів народилася пісня. Вийшла музична історія про сучасного українського чиновника, яким я його собі уявляю. І  у той же час достатньо іронічна пісня про звичайну людину, для якого бути слугою народу – не покарання".

Композитор зізнався, що глядачі чули не всю пісню.

"Мені було б цікаво зробити її з оркестром людей на 70. До неї, до речі, написано ще два куплети, які не увійшли в офіційну версію. Так що рано чи пізно вийде повна версія пісні, не виключено, що вона буде звучати і на концертах".

ЩО ЗАЛИШИЛОСЯ ЗА ЛАШТУНКАМИ "СЛУГИ НАРОДУ", ДИВІТЬСЯ У ВІДЕО: