Донька Марічки Падалко стала учасницею патріотичного дитячого флешмобу

Донька Марічки Падалко стала учасницею патріотичного дитячого флешмобу

23 вересня в Києві відбувся великий дитячий флешмоб "Все буде добре".

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

23 вересня в Києві відбувся великий дитячий флешмоб "Все буде добре". Однією з найменших його учасниць стала донька ведучої "ТСН.Ранок" Марічки Падалко 6-річна Маша.

Флешмобом виявився масовий дитячий танець під пісню "Океану Ельзи". Усі рухи дітлахи вивчили на місці - перед фінальним виконанням. Захід було організовано в Мистецькому Арсеналі у межах фестивалю "Світ у дитячих долонях".

"Сама ситуація дуже зворушлива. Зараз, мені здається, батькам дуже важко знаходити час для душевного єднання з дітьми. Адже дорослі стурбовані тим, що відбувається в країні, - каже Марічка Падалко. - Тому зануритися в атмосферу, де діти живуть тільки своїми почуттями та емоціями, було дуже цінно".

Понад усе Марічку потішило, як веселилися діти зі сходу Україну.

"Діти зі сходу - всі в вишиванках, чогось вчаться, всі усміхнені. Давно я не була в такому оточенні, де всі усміхаються! Це дуже надихає ", - ділиться враженнями ведуча.

До флешмобу її Маша поставилася відповідально. За словами Марічки, поки донька не вивчила всі рухи, то лишалася дуже зосередженою: "А коли вивчила - вже розслабилася і почала усміхатися. Вона була справді серйозно захоплена танцем!"

Нагадаємо, фестиваль "Світ у дитячих долонях" триватиме в Мистецькому Арсеналі до 28 вересня. Тут працюють творчі майданчики, де досвідчені педагоги знайомлять дітлахів із наукою, літературою, театром та іншими видами творчості.

 

 

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю