Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук, Наталія Мосейчук, Людмила Барбір та Тімур Мірошниченко закликали українців пройти навчання з психології травми

Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук, Наталія Мосейчук, Людмила Барбір та Тімур Мірошниченко закликали українців пройти навчання з психології травми

Телеведучі 1+1 закликали уважно поставитись до психологічного здоров’я і навчитися допомагати собі та іншим

Поділитися:

Телеведучі 1+1 звернулися до українців у соціальних мережах і закликали уважно поставитися до свого психологічного здоров’я та навчитися надавати допомогу собі та іншим. Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук, Людмила Барбір та Тімур Мірошниченко порекомендували пройти безкоштовний курс з психології травми  “Знати, як допомогти” на платформі Edera.

Тімур Мірошниченко

Святослав Гринчук

“Зараз нам, нашим рідним та близьким як ніколи потрібна підтримка. Як це зробити правильно - дізнаєтесь на курсі. Зокрема, як правильно надати першу психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог”, - зазначила Людмила Барбір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Фіни в захваті від героїзму і сміливості українського народу”, — Тімур Мірошниченко про проєкт "Song of my life"

Людмила Барбір

Вже понад 5 тисяч українців пройшли навчання і понад 400 отримали сертифікати.

Проєктом опікується Наталія Мосейчук разом з “Право на Освіту”. Курс був розроблений у співпраці з провідними фахівцями, психологами-практиками. Це 9 лекцій про базові принципи психологічної підтримки у час війни. Зокрема, як правильно надати психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог; що таке ПТСР; як говорити з постраждалими про те, що сталося та вберегти себе від стресу, надати самодопомогу; як комунікувати з дітьми під час кризових станів.Після проходження можна отримати відповідний сертифікат. Особливу увагу приділено роботі з травмами дітей. Зокрема, своїми фаховими знаннями поділилася Олена Анопрієнко, вчитель-психолог з Охматдит (м.Київ), яка з перших днів війни надавала психологічну підтримку маленьким пацієнтам. У жовтні Наталія Мосейчук відзначила і обрала серцем пані Олену під час загальнонаціональної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022.

“В цей сповнений викликів час багатьом потрібна психологічна підтримка. Реєструйтесь!”, - зазначив Святослав Гринчук. “Ми ваша точка опори, а ви наша. Цей проєкт - прикладні знання у час, в якому ми всі опинилися. Вчіться, допомагайте собі та іншим”- закликав Єгор Гордєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Нехай береже вас небо”: ведучі 1+1 подякували українським захисникам і захисницям

Єгор Гордєєв

Наталія Мосейчук акцентувала, що знання курсу будуть особливо корисні вчителям, які працюють з маленькими пацієнтами лікарень. “Досвід травми є у кожного, війна пройшла по кожному. Тому зараз надважливо знати, як зрозуміти себе в обставинах війни та допомогти іншим. Для мене - це особлива тема. Завжди намагаєшся обирати слова, дуже хочеться бути максимально делікатною. Вчителі! Для вас це особлива рекомендація”, - написала телеведуча і зазначила -“Щойно запустили вже 5199 реєстрацій на курс. Дякую кожному”.

Курс розроблено проєктом психологічної підтримки Орден Фенікса на базі Small Heart with Art, Mental Balance Space. Та за фінансування One Ukraine. В партнерстві з Міністерство охорони здоров'я України та в межах ініціативи першої леді зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Святослав Гринчук

Тімур Мірошниченко

Єгор Гордєєв

Новини по темі