Єгор Гордєєв, Тімур Мірошниченко, Костянтин Грубич, Наталія Островська, Святослав Гринчук привітали колегу Наталію Мосейчук з першим роком на YouTube

Наталію Мосейчук привітали з першим роком на YouTube: фото

Сьогодні, 30 березня, власному каналу Наталії Мосейчук на YouTube виповнився 1 рік.

Поділитися:

Понад 60 млн переглядів зібрали всі опубліковані відео Наталії Мосейчук, сторінка за крок до 500 тис підписників. Канал дивляться у понад 27 країнах світу. Саме Наталії довірили свої перші великі інтерв’ю під час війни Прездинет Польщі Анджей Дуда, брати Байрактари. Вперше вийшли великі інтерв’ю з очільником СБУ Василем Малюком та очільником розвідки Кирилом Будановим, легендарною Бахмутською Відьмою Ольгою Бігарь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: YouTube-каналу Наталії Мосейчук виповнюється рік: яке інтерв'ю було найскладнішим

Телеродина 1+1 привітала ведучу з першою ютубівською річницею. У своїх соціальних мережах привітання та фото з ексклюзивними футболками, на яких фірмові фрази Наталії опублікували Єгор Гордєєв, Тімур Мірошниченко, Костянтин Грубич, Наталія Островська, Святослав Гринчук. Отримати такі кожен з глядачів- підписників Наталії. Переходьте за посиланням та приєднуйтесь.

Наталя Островська

Святослав Гринчук

Тімур Мірошніченко

Ведучі "Сніданку з 1+1"

"Бережіть себе та Україну", "Ми — нація нескорених", "Запрошую Співдумати" — ці вислови вже давно стали крилатими і добре відомі підписникам. За цей рік канал ведучої став платформою для співдумання.

"Рівно рік тому відкрито канал Наталії Мосейчук. Тоді від Київщини, Чернігівщини та Сумщини відігнали війська рф і ми були на хвилі переможного настрою. І цей переможний настрій буде у нас до Перемоги! Хочу подякувати вам за натхнення, яке ви даруєте. Нам вдалося об’єднати хороших, розумних, порядних, патріотичних людей. Це велика цінність!", — зазначила Наталія Мосейчук.

Наталія Мосейчук

Підписники теж привітали телеведучу. У своїх коментарях вона зазначили: "Дякую Вам за Вашу невтомність!", "Весна перемоги цінностей!", "Завжди вас дивлюся... Ви Чудова. Дякую за велику Працю".

Одними з найпопулярніших стали розмови з легендою вітчизняного УБОЗу Валерієм Куром. Загалом шість інтерв’ю зібрали понад мільйон переглядів кожне. Сама ж Наталія рекомендує передивитися інтерв’ю з Богданом Кротевичем, Василем Малюком, Кирилом Будановим, братами Байрактарами та Анджеєм Дудою.

Підпишіться на канал Наталії Мосейчук, ставте лайки та дзвіночки.

Наталія Мосейчук

Новини по темі