Єгор Гордєєв, Тімур Мірошниченко, Костянтин Грубич, Наталія Островська, Святослав Гринчук привітали колегу Наталію Мосейчук з першим роком на YouTube

Наталію Мосейчук привітали з першим роком на YouTube: фото

Сьогодні, 30 березня, власному каналу Наталії Мосейчук на YouTube виповнився 1 рік.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Понад 60 млн переглядів зібрали всі опубліковані відео Наталії Мосейчук, сторінка за крок до 500 тис підписників. Канал дивляться у понад 27 країнах світу. Саме Наталії довірили свої перші великі інтерв’ю під час війни Прездинет Польщі Анджей Дуда, брати Байрактари. Вперше вийшли великі інтерв’ю з очільником СБУ Василем Малюком та очільником розвідки Кирилом Будановим, легендарною Бахмутською Відьмою Ольгою Бігарь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: YouTube-каналу Наталії Мосейчук виповнюється рік: яке інтерв'ю було найскладнішим

Телеродина 1+1 привітала ведучу з першою ютубівською річницею. У своїх соціальних мережах привітання та фото з ексклюзивними футболками, на яких фірмові фрази Наталії опублікували Єгор Гордєєв, Тімур Мірошниченко, Костянтин Грубич, Наталія Островська, Святослав Гринчук. Отримати такі кожен з глядачів- підписників Наталії. Переходьте за посиланням та приєднуйтесь.

Наталя Островська

Святослав Гринчук

Тімур Мірошніченко

Ведучі "Сніданку з 1+1"

"Бережіть себе та Україну", "Ми — нація нескорених", "Запрошую Співдумати" — ці вислови вже давно стали крилатими і добре відомі підписникам. За цей рік канал ведучої став платформою для співдумання.

"Рівно рік тому відкрито канал Наталії Мосейчук. Тоді від Київщини, Чернігівщини та Сумщини відігнали війська рф і ми були на хвилі переможного настрою. І цей переможний настрій буде у нас до Перемоги! Хочу подякувати вам за натхнення, яке ви даруєте. Нам вдалося об’єднати хороших, розумних, порядних, патріотичних людей. Це велика цінність!", — зазначила Наталія Мосейчук.

Наталія Мосейчук

Підписники теж привітали телеведучу. У своїх коментарях вона зазначили: "Дякую Вам за Вашу невтомність!", "Весна перемоги цінностей!", "Завжди вас дивлюся... Ви Чудова. Дякую за велику Працю".

Одними з найпопулярніших стали розмови з легендою вітчизняного УБОЗу Валерієм Куром. Загалом шість інтерв’ю зібрали понад мільйон переглядів кожне. Сама ж Наталія рекомендує передивитися інтерв’ю з Богданом Кротевичем, Василем Малюком, Кирилом Будановим, братами Байрактарами та Анджеєм Дудою.

Підпишіться на канал Наталії Мосейчук, ставте лайки та дзвіночки.

Наталія Мосейчук

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю