Фільтраційні табори та працевлаштування на Сахаліні: українців з окупованих міст примусово відправляють до росії

Українців з окупованих міст примусово вивозять до депресивних російських регіонів

У українських громадян в окупованих містах відбирають документи та проводять примусову "евакуацію" до росії.

Поділитися:

Українців на окупованих територіях примусово відправляють до росії. Про це повідомляється у Телеграм-каналі "Держспецзв'язку" з посиланням на інформацію від Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Незаконно депортованих до рф українців відправляють у так звані фільтраційні табори, вилучають там у них документи, з ними жахливо поводяться і наполегливо пропонують "працевлаштування" у економічно депресивних регіонах рф, наприклад, на Сахаліні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць незламності: 28 днів війни у фактах, цифрах та подіях (оновлюється)

Незаконно перевезеним на териорію росії українським громадянам «пропонують» офіційне працевлаштування через російські центри зайнятості. Ті, хто погоджується, отримують документи, які забороняють виїзд з певних російських регіонів протягом наступних 2-х років. Що роблять з тими, хто не погоджується, наразі не відомо.

Фільтраційні табори вже є й на території України, яку контролюють окупанти. Наприклад, повідомляється підтверджена інформацію про створення російського фільтраційного табору в Докучаєвську Донецької області. Туди масово доправляють цивільне населення, в якого вилучають документи. Далі людей переправляють до рф, зокрема, в Таганрог (Ростовська область) та Краснодарський край. Є свідчення, що з українцями в цих фільтраційних таборах поводяться жахливо: не надають медичну допомогу, погано годують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біль всього світу: в Чехії перед будівлею театру виклали слово "ДЕТИ", як у Маріуполі, де росіяни скинули бомби попри надпис

Нагадуємо: примусове переміщення цивільного населення на територію держави-агресора, зокрема, дітей, є грубим порушенням міжнародного права, зокрема, міжнародного гуманітарного права та черговим доказом поводження РФ як держави-терориста.

Дивіться відео про те, як Україна вистояла перший місяць війни з рф:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю