Галя Дубок розповіла, як озвучує Машу з мультфільма "Маша та Ведмідь"

Галя Дубок розповіла, як озвучує Машу з мультфільма "Маша та Ведмідь"

Дівчинка працювала все літо

Поділитися:

Учасниця "Голосу. Діти-2" Галя Дубок, голосом якої в Україні говорить Маша із мультфільма "Маша і ведмідь", усе літо працювала, зокрема над дублюванням картини "Софія прекрасна".

Хто розпізнав у Дубок українську Машу і кого дівчинці нагадує Ведмідь, акторка розповіла в інтерв'ю kp.ua.

- Галю, хто запропонував тобі говорити голосом Маші?

- 2013-го року я брала участь у "Слов'янському базарі". Там познайомилася з жінкою, яка працює на студії озвучення, - розповідає нам Галя. - Спочатку мені запропонували озвучити Анну в дитинстві в мультфільмі "Крижане серце". А потім всі вирішили, що мій голос дуже личив би українській Маші. Мене запросили на кастинг. Вибирали довго. Було багато хороших професійних дівчаток, але вибрали мене.

- І що все-таки допомогло тобі стати Машею?

- Напевно, те, що мені дуже близький її характер. Я й сама іноді такою буваю (сміється).

- Якщо ти іноді буваєш Машею, то хто тоді Ведмідь?

- Мишко – він, як мій тато! (Сміється.)

-?

- Тато її дуже любить і балує, - пояснює мама Галі. - Хоча він достатньо сувора в житті людина. У нас діти з 10-річною різницею у віці. Тому і тато, і старша сестричка (її, до речі, звуть Маша) балують її. Хоча вона у нас з дитинства працює.

- Галю, ти відразу впоралася з труднощами озвучення?

- Мені допоміг досвід роботи над дубляжем "Крижаного серця". Але спочатку було складно. Адже в "Крижаному серці" у мене було небагато тексту, а тут головна роль. До того ж Маша - дівчинка дуже емоційна.

- Чи були такі часи в роботі, що хотілося плакати?

- Плакати не хотілося, а важко було. Але завжди треба йти до кінця.

- Ким мрієш стати в майбутньому?

- Мені дуже сподобалося зніматися в кіно. У фільмі "Мій тато льотчик" я грала дівчинку Катю. Роль, звичайно, була не головною, на один день, але мені дуже сподобалося! Так що, коли виросту, думаю стати актрисою і співачкою.

Нагадаємо, на "Голосі. Діти-2" Галя Дубок не пройшла відбір наосліп, однак розчулила до сліз Тіну Кароль, виконавши її пісню "Жизнь продолжается". Як це було, можна згадати просто зараз.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю