Гороскоп на 2024 рік для Водоліїв: що принесе рік Зеленого Дракона

Гороскоп на 2024 рік Водолій: точний прогноз
Freepik

Яким буде 2024 рік для Водоліїв?

Поділитися:

Відома астрологиня Анжела Перл на своєму ютуб-каналі дала астрологічний прогноз на рік для Стрільців. Що принесе рік Зеленого Дерев'яного Дракона?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три знаки зодіаку, які матимуть нові можливості у грудні 2023

Гороскоп на 2024 рік: Водолій

Юпітер, планета удачі, везіння, подарунків долі, до 26 травня перебуватиме у вашому 4 домі родини. Ваші умови життя покращаться: переїдете, купите квартиру, ціна на оренду зменшиться тощо. Нарешті почнете жити разом з вашим обранцем. Вашу сім'ю чекає поповнення. Отримаєте важливий документ, пов'язаний з проживанням десь. Якщо ваші батьки зараз не мають другої половинки, то ймовірно знайдуть її у цей період.

Після 26 травня Юпітер увійде у ваш 5 дім задоволення. Точно зустрінете своє кохання. Вам запропонують одружитися. У вас з'явиться новий творчий проєкт, який наповнить ваше життя радістю. У вашому житті з'являться діти: народите, станете хрещеними тощо. Бізнес перейде на новий рівень. Нарешті отримаєте можливість відпочити від буденності. Очікуйте багато подарунків долі. 

З 18 по 21 квітня Юпітер з'єднається з Ураном, планетою свободи, сюрпризів і несподіванок, у 4 домі. Неочікуваний розвиток подій принесе гарний результат. Отримаєте спадок. Новина-сюрприз вплине на ваше життя. Можлива еміграція до іншої країни. Позбудетеся якогось тягаря.

У літні місяці Водолії почнуть новий період у своєму житті. Станеться неочікувана ситуація, яка піде вам на краще. Не упустіть нові можливості, особливо у сфері фінансів. 

Плутон, планета трансформацій і великих змін, уперше за 16 років виходить з вашого сектору приватності 22 січня та заходить у ваш знак. Кардинальних змін не уникнути. Заново усвідомите власну цінність та унікальність. По-іншому подивитеся на власне життя. Сформуєте нові плани та цілі, до яких будете прямувати багато років. Різко зміните професію. Не бійтеся змін та йдіть за покликом серця. Переоціните власні стосунки. У вашому житті з'явиться серйозна впливова людина. Ви зможете впливати на інших. Очікуйте низку доленосних подій. 

У 2024 році Сатурн, планета кар'єри та обов'язків, допоможе вам знайти стабільність та план на життя в секторі грошей. Фінансове планування буде актуальним. Доведеться багато часу присвятити роботі. Почнете навчатися чомусь корисному та серйозному. Пильнуйте власний режим та подбайте про своє здоров'я. Будете відповідальніше ставитися до грошей. Інвестиції у цей період будуть довгостроковими, проте стабільними. 

Венера, планета любові та краси, буде перебувати у Водолії з 17 лютого по 12 березня. Ви будете виглядати неймовірно, притягнете у своє життя позитивних людей. Це час для відпусток та задоволень.

Планета дій та активності Марс буде ретроградним наприкінці року в 7 домі стосунків. Зустрічі та домовленості доведеться перенести на майбутнє. Сприятливий час для апеляцій та оскаржень. 

Традиційно тричі на рік ретроградним стає Меркурій. Астрологиня не радить у ці періоди робити вартісних покупок та приймати серйозних рішень. У 2024 ретроградного впливу зазнають сектори приватності, спілкування, фінансів та майбутнього.

Швидко і смачно! Піца з лаваша на сковороді – рецепти "Сніданку з 1+1", що виходить у будні з 6:30 до 9:30 на "1+1 Україна" та YouTube:

Новини по темі