Група 1+1 media просить виробників телевізійного обладнання припинити співпрацю з РФ

Група 1+1 media просить виробників телевізійного обладнання припинити співпрацю з РФ

Ми переконані, що в умовах жорстокої та цинічної війни РФ проти України жоден соціально відповідальний бізнес не може залишитися осторонь.

Поділитися:

Відповідний відкритий лист з ініціативи 1+1 media був надісланий ключовим компаніям по всьому світу, які займаються виробництвом спеціалізованого телевізійного обладнання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ1+1 media запустила англомовні Instagram та Facebook і дублює новини для міжнародної аудиторії

«Група 1+1 media як телевізійний бізнес чітко усвідомлює, що абсолютно всі російські телеканали у своїй роботі використовують іноземні технології та техніку – від мікрофонів, камер і передавачів. Обладнання для забезпечення мовлення цих телеканалів відповідно виготовляється в США, Великобританії та Японії. Ми переконані, що в умовах жорстокої та цинічної війни РФ проти України жоден соціально відповідальний бізнес не може залишитися осторонь. З цього приводу просимо призупинити поставки технологічного обладнання на територію Російської Федерації до закінчення війни між Росією та Україною і припинити технічну підтримку того обладнання, яке вже працює в РФ», – коментують у медіагрупі.

Новини по темі