Гурт KAZKA випустив новий сингл – і він має всі шанси побити рекорди Плакала

Гурт KAZKA випустив новий сингл, який має всі шанси побити рекорди Плакала
Фото: @kazka.band

«Ми, дівчата, варті більшого!»

Поділитися:

Гурт KAZKA зі швидкістю блискавки здобув славу в усьому світі. Їхній хіт Плакала перетнув позначку у 200 мільйонів переглядів на YouTube – а це означає, що кожна 37-ма людина у світі почула композицію. Крім того, з цією піснею KAZKA стали першим українським та україномовним гуртом, що потрапив у ТОП-10 світового чарту на музичній платформі Shazam.

Днями гурт випустив новий сингл під назвою Пісня сміливих дівчат, що стане першим у новому альбомі NIRVANA. Усі пісні KAZKA вирізняються мелодійністю, і новий трек не став винятком.

На YouTube-каналі гурту опублікували офіційний коментар до пісні:

Пісня Сміливих Дівчат – це жіночий маніфест, ода GIRL POWER, заклик до всіх дівчат планети: знайте собі ціну і нікому ніколи не дозволяйте себе ображати.

Слухачам припала до душі нова композиція українського гурту, тож вони не шкодують компліментарних слів. «Здається, я зламав кнопку повтору», – один із найбільш популярних коментарів під композицією.

А тобі сподобався новий трек? Ділись думкою!

poll_content_411

А ще більше цікавого про гурт KAZKA у відео та за посиланнями:

1. «Я почну брати уроки сольфеджіо»: солістка гурту KAZKA відповіла на закиди щодо недосконалого вокалу на нацвідборі Євробачення

2. Солістка гурту KAZKA розповіла, як в їхньому колективі гуляють «на свята»

3. Гурт KAZKA прокоментував пост Юлії Тимошенко про їхній хіт Плакала

4. Маша Єфросиніна потролила хіт гурту KAZKA (відео)

Новини по темі