Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ірина Білик згадала усіх своїх чоловіків на ювілеї "Світського життя" (ВІДЕО)

1+1
Співачка наголосила, що не соромиться ні молодого віку, ні кількості своїх коханців, адже кожен із них надихав її творити

Прима української естради привітала Катю Осадчу з ювілеєм "Світського життя" і разом із глядачами згадала усіх своїх чоловіків. Співачка наголосила, що не соромиться ні молодого віку, ні кількості своїх коханців, адже кожен із них надихав її творити.

"Це ж було цікаво", - запевнила Білик і подивилася сюжет про свої стосунки з продюсером Юрієм Нікітіним, батьком свого сина Гліба Юрієм Оверчуком, шоуменом Дмитром Коляденком, хореографом Дмитром Дікусаром і ще одним танцюристом, який розбив серце зірки.

Ірині приписували значно більше романів і співачка часто сміялася над заголовками преси. Чи не найбільше виконавицю розвеселила чутка про її стосунки з можновладцем.

"Я би, напевне, ніколи не закохалася в політика. У них же стільки справ, їм не до жінок. А мені треба, щоб усе було", - пояснила Білик. Окрім того, зізналася, що завжди згадує минуле з ностальгією і любов'ю.

"Там залишилися найкращі люди у моєму житті", - крізь сльози мовила зірка. І додала: щоразу плаче під час виконання своєї пісні "Ти мій". Про кого думає Ірина, коли із її вуст лунають слова цієї композиції, дивіться у відео:

2015-07-28
Топ новини
Новини
Новини