Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ірма Вітовська та глядачі "Підпільної імперії" дізнаються усю правду про Голлівуд

1+1
Відома акторка стане запрошеним гостем передачі вже сьогодні опівночі  

Сьогодні, 10 жовтня, автор та ведучий програми "Підпільна імперія" Андрій Алфьоров знову відчинить двері своєї студії-кінозалу для усіх кіноманів. Цього разу компанію йому і телеглядачам складе відома акторка та телеведуча Ірма Вітовська.     

Ми запропонуємо вам переглянути стрічку "Одного разу в Голлівуді" (2008) - комедію та водночас драму, яка розповідає про зворотній бік богемного життя кіноіндустрії та акторської професії. У центрі сюжету – нелегкі будні відомого продюсера, який ніяк не може довести до ладу багатостраждальну стрічку. Бену доведеться неодноразово переконатися в тому, що Голлівуд – не місце для слабаків.

"Одного разу в Голлівуді" раджу подивитися кожному, хто хоче бути у сфері кіно та шоу-бізнесі. Ця тема чомусь вважається табу, оточеним різноманітними міфами, але тут для вас відкриються за лаштунки. У шоу-бізнесі дійсно все не так гарно і блискуче. У стрічці показано, що людина повинна у багатьох моментах прогнутися, промовчати, проковтнути, аби здобути успіх", - поділилася враженнями акторка.

Приєднуйтесь до перегляду стрічки "Одного разу в Голівуді" уже сьогодні опівночі на "1+1"!

2014-10-10
Топ новини
Новини
Новини