Легендарні The Rolling Stones заспівали з українськими дітьми у Відні
![The Rolling Stones заспівали на концерті у Відні хіт з українськими дітьми The Rolling Stones заспівали на концерті у Відні хіт з українськими дітьми](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/039/957/52a0e5b493d7578e21702373719d242c_665x442.jpg)
Гурт The Rolling Stones заспівав на концерті у Відні разом українськими хорами.
Легендарний гурт The Rolling Stones на концерті у Відні заспівав свій хіт You Can't Always Get What You Want разом українськими хорами Дзвіночок та Вогник. Про це написав фронтмен гурту Мік Джаггер на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
"Ми чудово провели ніч! Дякуємо Відню та особлива подяка українським хорам – Вогник та Дзвіночок, які приєдналися до нас на You Can’t Always Get What You Want цього вечора!", — написав Мік Джаггер.
"Чудове шоу у Відні, велике спасибі! І велике спасибі чудовому хору, який приєднався до нас на біс з України!", — написано на сторінці гурту The Rolling Stones у Twitter.
Фото: Twitter/RollingStones
A wonderful show in Vienna, thanks so much! And a huge thank you to the amazing choir that joined us all the way from Ukraine for the encore! 💙💛 pic.twitter.com/xzgmIt8nWJ
— The Rolling Stones (@RollingStones) July 15, 2022