Лідер гурту ТІК взяв участь у незвичному параді (ФОТО)
![Лідер гурту ТІК взяв участь у незвичному параді (ФОТО) Лідер гурту ТІК взяв участь у незвичному параді (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Віктор Бронюк з'явився у студії "Світського життя" на собачій упряжці.
У Каті Осадчої Дідів Морозів вистачить на всіх!
Під час "Новорічного карнавалу" музиканти гурту "ТіК" влаштують святкову демонстрацію та перетворяться на бородатий спецзагін на чолі з Віктором Бронюком. Виконавцю довелося навіть опанувати новий вид транспортного засобу - у студії "Світського життя" він з'явиться на собачій упряжці.
Незвичний парад глядачі "1+1" побачать у перший день 2016 року. Не пропустіть!