Людмила Капітонова розказала, як сиділа під офісом Поплавського

Людмила Капітонова розказала, як сиділа під офісом Поплавського

Зірка "Голосу країни" свій пробивний характер показала ще й співаючому ректору.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Нове відкриття "Голосу країни" Людмила Капітонова розказала, як колись співала особисто для Михайла Поплавського, щоб стати студенткою Київського університету культури. Про свій пробивний характер дівчина розповіла у ранковому ефірі "Сніданку з 1+1".

Виявляється, дівчину, до якої повернулися усі чотири зіркових тренери, колись не зарахували до вишу. Аби добитися правди, Людмила потрапила до кабінету Поплавського і заспівала ректору.

"День у день протягом десь тижня ми з мамою сиділи під офісом Михайла Михайловича. І таких нас було людей 50 або й 100, котрі хотіли зрозуміти в чому справа", - розповіла Людмила.

Нарешті Людмила потрапила на прийом до Поплавського. І, почувши її голос, ректор одразу в телефонному режимі наказав зарахувати талановиту абітурієнтку.

"Він сказав: "Нічого собі! Зарахована!" Тут же подзвонив, кому треба, і все було нормально", - розповіла щасливий кінець історії Людмила.

До речі, Людмила - випускниця кафедри фольклору і теорії музики. За фахом вона викладач фахових дисциплін, артист-вокаліст і керівник фольклорного ансамблю.

Нагадаємо, на сліпих прослуховуваннях "Голосу країни" Люда співала а капелла народну пісню "Зозулечка". До неї повернулися усі чотири зіркових тренери. Вони були вражені фантастичним голосом Люди і зізнавалися, що по тілу побігли мурашки.

Своїм тренером Люда обрала Олега Скрипку, з яким потім ще й станцювала.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю