Марічка Падалко розповіла про мрію народити четверту дитину, родичів в росії та плани на майбутнє

Марічка Падалко поділилася, як виховує трьох дітей та підтримує стосунки з чоловіком-військовослужбовцем

Ведуча ТСН Марічка Падалко поділилася, як виховує трьох дітей та підтримує стосунки з чоловіком-військовослужбовцем.

Поділитися:

Ведуча ТСН та марафону Єдині новини на телеканалі "1+1 марафон" Марічка Падалко дала велике інтерв’ю для ютуб-каналу Слави Дьоміна. Телеведуча запросила до себе в гості, де вони відверто поговорили про київське дитинство Марічки, чоловіка-військовослужбовця, виховання трьох дітей, чи підтримують стосунки з родичами з росії, про роботу на телебаченні тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марічка Падалко опублікувала зворушливі фото з дітьми

марічка падалко

Під час розмови про дитинство та період становлення особистості Марічка Падалко розповіла про зросійщення столиці та свій свідомий перехід на українську мову. Вона вважає, що сьогодні набагато легше зрощувати україномовне покоління, ніж у період її дорослішання. Зараз у багатьох постає питання, як обмежувати споживання російського контенту дітьми, при цьому не забороняючи. Марічка поділилась власними методами виховання та прищеплення моральних цінностей дітям.

«Треба зрозуміти, коли ти виховуєш вільних і впевнених у собі дітей, вони не завжди потім використовуватимуть ці навички так, як хотілось би батькам. Вони будуть відстоювати своє право робити те чи інше. У кожного свій шлях, про це постійно треба говорити, наводячи аргументи та приклади”, - вважає Марічка.

Також в ексклюзивному інтерв’ю ведуча розповіла про залаштунки українського телебачення, заробітки під час війни, та невміння визнавати професіоналізм одне одного в українському суспільстві. Поговорили й про стосунки з чоловіком Марічки, ексдепутатом, нині військовослужбовцем, Єгором Соболєвим. Що саме допомагає триматись та вірити у його повернення з фронту з перемогою.

«Філософія мого чоловіка: думати тільки про життя і не підпускати думок про смерть. Ми ніколи навіть не обговорювали сценарії «а що, якщо…». На кожну смерть він каже, що оплакувати всі жертви ми будемо після перемоги, зараз ми не можемо дозволити собі цього”, - ділиться Марічка Падалко.

марічка падалко

Батьки чоловіка досі живуть у росії, проте із родиною Марічки зв’язок не підтримують, ба більше подружжя не бачить жодного шансу на відновлення спілкування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В Україну з-за кордону повертатимуть батьків їхні діти-підлітки", — Марічка Падалко виступила на освітній конференції

“Єгор мені сказав, коли вийшов з Ірпеня (деокупація Київщини у березні 2022 року - прим. ред): «Моя мама померла в Бучі». У нас був довгий період не спілкування після 2014 року, потім ми намагались бачитись, не обговорюючи чутливі теми, адже батьки в нас одні. Нам здавалось, що ця сторінка перегорнута, я щиро вірила у трансформації, але потім у спілкуванні зрозуміла, що “не все, на жаль, так однозначно”. Шкода, що така частина життя тепер відрізана, адже вони були хорошими батьками”, - розповідає ведуча. 

Також ведуча щиро відповіла на запитання стосовно мрії народити четверту дитину. 

“На фоні війни були думки про 4-ту дитину. Під час війни хочеться дати ще одне життя, але Єгор сказав, що вже ні. Ми вже навчились бути батьками маленьких дітей, тепер хочемо зосередитись на створенні нових сенсів у вихованні дітей-підлітків або думати про те, наскільки будемо цікаві одне одному, коли діти стануть самостійними”, - говорить Марічка.

марічка падалко

В інтерв’ю також обговорили теми комплексів у жінок стосовно віку та зайвої ваги, ментального здоров’я та можливості “видихнути” після сорока років. На питання щодо цілей на майбутнє ведуча ствердно відповіла, що рухається маленькими кроками, не ставлячи перед собою довгострокові цілі, проте найбільше, як і кожен із нас, жадає перемоги. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марічка Падалко розповіла, як змінився її чоловік з початком великої війни (відео)

“Після 40 років я почала ще більше насолоджуватися життям, я перестала комусь щось доводити, кудись бігти, постійно досягати чогось”, - зазначає ведуча.

Дивіться за посиланням повне інтерв’ю.

 

Новини по темі