Марина Леончук розповіла, за що понад усе цінує свого чоловіка
![Марина Леончук розповіла, за що понад усе цінує свого чоловіка Марина Леончук розповіла, за що понад усе цінує свого чоловіка](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1", енергійна і жіночна Марина Леончук поділилася секретом щасливих стосунків
Ведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1", енергійна і жіночна Марина Леончук поділилася секретом щасливих стосунків. Зірка переконана: існує дві головні складові сімейного щастя: любов і вдячність за те, що є в житті.
Про те, як складається її сімейне життя, Марина Леончук розповіла в ексклюзивному інтерв'ю журналу "Поліна". Ведуча стала головною героїнею нового випуску.
"Люблю свого чоловіка, свою дитину, свою собаку, свій дім. І нікому не заздрю. Для мене мій чоловік - найкращий із-поміж чоловіків, моя дитина найпрекрасніша, собака найвідданіший, а дім – найзатишніший", - зізналася Леончук.
У житті Марина Леончук дуже експресивна, а чоловік - повна її протилежність, адже дуже стриманий у почуттях.
"Романтика - це емоції. Це я. А мій чоловік - моя цілковита протилежність. Він не любить зізнань у коханні, не ревнує і мало говорить про свої почуття. Один з небагатьох його компліментів: "Вигляд у тебе... нормальний", - розповіла Марина. - Хоча його турбота і чуйність у стосунках із сином в рази вища, ніж у мене. Він скупий на слова й вияв почуттів, свою любов втілює у вчинки. Іноді жартома я його кличу своїм Каєм, а він мене – Гердою".
Більш розгорнуте інтерв'ю читайте у свіжому номері журналу "Поліна" №10.