Марта Адамчук та Артем Гагарін знялися у проникливому ролику

Марта Адамчук та Артем Гагарін знялися у проникливому ролику
фото: @marta_adamchuk

Зірки долучилися до Всесвітнього дня поширення інформації щодо проблеми аутизму.

Поділитися:

Сьогодні, 2 квітня, у світі відзначають Всесвітній день поширення інформації щодо проблем з аутизмом. В Україні таких дітей близько двох тисяч. Це захворювання впливає на здатність людини спілкуватися і жити в суспільстві. Аутизм позначається на інтелекті, але іноді інтелектуальні здібності хворих на цю недугу значно перевищують середній рівень розумових здібностей пересічних людей.

фото: freepik.com

Аутизм виявляється уже в ранньому віці та розвивається протягом життя. Серед найголовніших симптомів для діагностики такого відхилення вчені називають: складнощі в сфері соціальної взаємодії; порушення у сфері вербальної і невербальної комунікації; вкрай обмежений та повторюваний репертуар поведінки.

фото: freepik.com

Діти із цією формою психічного розвитку переважно не застосовують жестів, рідко дивляться при розмові в очі, можуть не впізнавати себе в дзеркалі, не виявляють інтересу до людей навколо, не озиваються, коли їх кличуть по імені. Це – деякі із симптомів аутизму.

У соцмережах вже розповсюдили соціальний ролик за участі відомих українців, які вирішили долучитися до сьогоднішнього дня поширення інформації про аутизм.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю