Мілла Йовович проводить зимові канікули з родиною (милі фото)
![Мілла Йовович готується з дітьми до Нового року (милі фото) Мілла Йовович готується з дітьми до Нового року (милі фото)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/433/461/0e845436a27f86690552db61ffafccc5.jpg)
43-річна голлівудська зірка показала, чим займається на свята.
articleContentАмериканська акторка українського походження Мілла Йовович не втрачає можливості провести час з найріднішими. Особливо, у казковий період новорічних свят. На своїй сторінці в Instagram зірка показала, як проходять зимові вихідні в її родині. Мілла поділилася зворушливими світлинами, на яких разом з дітьми та чоловіком весело проводить час напередодні Нового року.
Під фотографіями Мілла Йовович написала:
«Сподіваюся, що ваше свято чудове! Я прекрасно проводжу час. Ми зліпили сніговика. Він був досить простим, але я пишалася ним. Потім діти знищили його...
Ми каталися на лижах, готували, дивилися мультфільми і намагалися грати, але всі так втомилися до сьомої вечора.
Зараз сиджу і слухаю, як діти жартують і кричать, дорослі грають в карти, всі такі щасливі та спокійні. Неймовірне почуття... Посилаю вам всім багато любові!».
Фото:@ millajovovich
Нагадаємо, чоловік Мілли Йовович — режисер Пол Андерс. Подружжя виховує двох донечок — 11-річну Евер та 3-річну Дашіел. Обидві дівчинки вражаюче схожі на маму.