Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

8 голлівудських акторів з українським корінням

У кому з відомих кіноакторів тече українська кров.

Деякі з цих акторів навіть не здогадувалися, що мають українське коріння. А виявляється, вони нам близькі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 українок за 60, які нас надихають

Міла Куніс

Фото: GettyImages

Улюблениця мільйонів глядачів Міла Куніс родом із Чернівців. Її батько, Марк Борисович, працював інженером-механіком на чернівецькому заводі «Легмаш», а мама Ельвіра – вчителькою фізики. Сім’я майбутньої кінозірки переїхала до Лос-Анджелеса 1991 року. Батько Куніс став таксистом, а мама – директором аптеки.

Акторка пригадувала, що їй було складно адаптуватися в новій країні, не знаючи англійської. Однак наполегливість допомогла їй досягнути чималих успіхів.

У серпні 2017 року Міла Куніс уперше після еміграції прибула до Чернівців – разом з чоловіком, відомим актором Ештоном Кутчером та дочкою.

Сільвестр Сталлоне

Фото: GettyImages

Так, знаний Рембо народився у Нью-Йорку. Однак прабабуся Сталлоне по матері свого часу емігрувала до США з Одеси. Тож у Сільвестрові також тече українська кров.

Ольга Куриленко

Фото: GettyImages

Ця чарівна українка народилася в Бердянську, де вона жила з мамою в комунальній квартирі. Батько дівчини залишив родину невдовзі після народження доньки. Коли дівчині було 13 років, вона разом із матір'ю поїхала на канікули до Москви. Там на станції метро до них підійшла модельний агент і запропонувала Ользі спробувати себе в модельному бізнесі. Так, майбутня зірка кіно пішла на курси моделей, почала вивчати мови, вчитися танцям та музиці. У 16 років переїхала до Парижа. Згодом Куриленко віддала перевагу акторській кар’єрі – і це принесло яскраві плоди. Тепер її знають як дівчину Бонда та героїню багатьох відомих кінострічок.  

Міла Йовович

Фото: @millajovovich

Ще одна харизматична акторка не приховує, що народилася у Києві. Її мати, Галина Логінова, була радянською акторкою. Коли Мілі виповнилося п’ять років, сім'я виїхала за кордон.

Леонардо Ді Капріо

Фото: GettyImages

Бабуся Лео, Олена Смирнова, родом із Одеси. Свого часу її вивезли до Німеччини, де вона вийшла заміж. Проте з чоловіком-німцем Олена прожила недовго та переїхала до Штатів. Там закохалася в італійця та народила від цього доньку.

Девід Духовни

Фото: Gage Skidmore

Відомий агент Фокс також має українське коріння. У своєму Твіттері актор повідомив, що все життя він вважав, що його предки – вихідці з Росії. І тільки після того, як про Україну завдяки Евромайдану дізналися більше, Духовний заявив, що тепер усвідомив, що став українцем: «Я виріс, думаючи, що я росіянин, але тільки зараз зрозумів, що насправді я українець. Ніколи не пізно змінитися». Так, батько актора – публіцист і письменник Амрам – емігрант із Києва.

Кетрін Винник

Фото: @katherynwinnick

Світ знає цю кінозірку як Кетрін Винник. А для рідних вона все ще залишається Катрусею Винницькою. Річ у тому, що предки матері акторки народилися на Галичині. Сама Кетрін виросла в Етобіко та вільно розмовляє українською. Онучка українського січового стрільця вже знялася у таких стрічках, як «Вікінги», «Кохання та інші ліки», «Доктор Хаус», «Криміналісти: мислити як злочинець» тощо.

Лів Тайлер

Фото: журнал RED

Чарівна «ельфійка» з «Володаря перстнів», можливо, навіть не замислювалася про своє коріння. В одному з інтерв’ю її батько, відомий рокер Стівен Тайлер, розповів про свого дідуся-українця. До того ж зізнався, що в дитинстві любив український борщ.

2018-10-03
Новини
Новини