Міняю жінку. Здовбиця - Донецьк
![Міняю жінку. Здовбиця - Донецьк Міняю жінку. Здовбиця - Донецьк](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Риба шукає, де глибше. А людина – де краще. Це знають усі. Дві родини на проекті "Міняю жінку" це вирішили уточнити.
Риба шукає, де глибше. А людина – де краще. Це знають усі. Дві родини на проекті "Міняю жінку" це вирішили уточнити. Чи слід шукати за тридев'ять земель кращого життя, чи робити його кращим там, де живеш?
У селі Здовбиця на Рівненщині живе родина приватного підприємства Миколи та викладача університету Марії, вони виховують шестирічну Софійку. Подружня пара вважає, у них немає жодних проблем та недоліків, а є лише потреби та побажання. Мама цієї родині дозволяє татові керувати сім'єю та почувати себе стовідсотковим господарем.
У протилежному кінці України в Донецьку живе інша родина учасників: мама Ганна, тато Сергій та син Всеволод. Подружня пара вважає, що запорукою щасливої родини не може бути лише любов. Однак вияву ніжних емоції їм бракує обом. Основною рушійною силою у цій родині – є мама Ганна.
Чи справді важливо довіряти своєму чоловікові? Яка з родин почуває себе гармонійно та хто ж у сім'ї має бути головним? Спостерігати за досвідом двох родин можна буде у вівторок 23 жовтня о 20:15 на 1+1!