Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

На сцену "Голос. Діти" вийде актриса з фільму жахів

Цієї неділі, 2 грудня, в ефірі "1+1" пройде п'ятий епізод сліпих прослуховувань "Голос.

Цієї неділі, 2 грудня, в ефірі "1+1" пройде п'ятий епізод сліпих прослуховувань "Голос. Діти". Серед конкурсантів, готових підкорити своїм вокалом зіркових тренерів шоу, 13-річна актриса Міла Сивацька.

У такому юному віці дівчинка вже встигла зарекомендувати себе у великому кіно. На рахунку Міли цілий ряд ролей в повному метрі і серіалах, серед яких "Віра, Надія, Любов", "1942", "Білі троянди надії" та ін. Цього літа Міла зіграла головну роль у першому українському 3D-фільмі жахів "Синевир", прем'єра якого призначена на весну 2013 року.

Міла з дитинства звикла не тільки до уваги кінорежисерів. Завдяки мамі, дівчинка добре знає, що таке залізна дисципліна і щільний робочий графік. Міла активно бере участь у різних конкурсах, телепередачах, знімається в рекламі, бере участь у показах мод, має досвід ведучої і звання "Міні міс Всесвіт".

Камери і сцени Міла не боїться, тому в своєму виступі впевнена на 100%. Чи вдасться талановитій конкурсантці переконати зіркових тренерів проекту "Голос. Дізнаємося вже в цієї неділі о 20:15 на "1+1".

2012-12-02
Новини
Новини