На телеканалі 2+2 – прем’єра документального проєкту про Дениса Монастирського

Кирило Буданов та Валерій Залужний у проєкті про Дениса Монастирського

Не пропустіть документальний проєкт про Дениса Монастирського «Незавершений політ» на 2+2.

Поділитися:

18 січня о 22:00 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра документального проєкту «Незавершений політ», приуроченого до роковин трагічної загибелі очільника МВС Дениса Монастирського в авіакатастрофі у Броварах.

Переглянути анонс можна за посиланням.

Завдяки спогадам друзів і однодумців Дениса Монастирського команда проєкту «Незавершений політ» досліджує феномен ексміністра внутрішніх справ України – його ціннісних орієнтирів і пріоритетів, незвичайного стилю керівництва, реформаторських ідей, які він спромігся запустити до війни, а також жорстких, нерідко контроверсійних рішень, які той ініціював з початком повномасштабного вторгнення рф задля оборони нашої держави.

Автором ідеї проєкту став Ростислав Смірнов, співзасновник батальйону «Добробат» і радник ексміністра.

«Я ніколи не бачив Дениса без усмішки, він завжди був дуже легкий, розважливий, ніколи не ухвалював поспішних рішень. Щоб я не запропонував, той завжди казав: «Я подумаю». Коли я вперше зайшов до його кабінету, ще не знаючи Дениса, він взявся проводити мені екскурсію, розповідав, що тут і як. Показав своє хобі настільний футбол. З ним можна було спілкуватися годинами, взагалі не помічаючи часу – легко й цікаво, – згадує Ростислав Смірнов. Саме завдяки таким людям, як Денис, які в перші дні стояли пліч-о-пліч з усіма, нам вдалося зберегти країну. Це було складно. І от тоді було мінімум публічності, максимум роботи. Якраз про це народ має знати».

Незавершений політ

Глядачі 2+2 почують близько 40 ексклюзивних інтерв’ю колег, друзів та рідних Монастирського. Крізь їхні спогади відкриваються різні аспекти життя головного героя, його захоплення, сумніви, життєва філософія і принципи, яким він слідував. 

«Цей проєкт важливо подивитися, щоб побачити, яким був Денис Монастирський. І що в Україні були, є і, сподіваюся, будуть люди, які не бояться особисто приймати рішення й нести за них відповідальність», – коментує Кирило Буданов, який став одним зі спікерів проєкту.  

Незавершений політ

Також до знімання доєдналися: Валерій Залужний, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль, Жанна Монастирська, Михайло Федоров, Ігор Клименко, Антон Геращенко, Віктор Андрусів, Олександр Мартиненко та багато інших.

Незавершений політ

Незавершений політ

Незавершений політ

Крім того, у програмі «Незавершений політ» використані уривки записів ексміністра та його особисті відеоповідомлення. 

Чому Денис Монастирський та його команда, частина якої загинула разом з ним в авіакатастрофі, стали унікальним явищем в українській системі влади, яким чином їхня діяльність вплинула на реформу правоохоронних органів та хід війни, як ексочільник МВС сприяв появі армії дронів в Україні, а також яким він був у колі рідних і близьких людей, як власноруч відновлював архітектурні пам’ятки, чим надихався та на що був готовий піти заради нашої перемоги. 

Виробництвом займалась компанія Bno-Airiian Production. Автор ідеї – Ростислав Смірнов. Режисер – Микола Короткий. Сценарист – Дмитро Терновий. Продюсер – Людмила Бно-Айріян. 

Незавершений політ

Не пропустіть прем’єру документального проєкту «Незавершений політ» цього четверга, 18 січня, о 22:00 на телеканалі 2+2.

Новини по темі