Український футболіст Андрій Ярмоленко допоміг розвідникам Чернігова
Андрій Ярмоленко продовжує підтримувати нашу країну в час війни з росією.
Півзахисник англійського "Вест Гема" та збірної України Андрій Ярмоленко передав потрібні речі українським військовим у Чернігів. «Ніштяки» для розвідників від футболіста Андрія Ярмоленка вже в Чернігові. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус, якого цитує Суспільне. Чернігів:
«Я дуже дякую Андрію Ярмоленку за ту допомогу, яку він передає сьогодні своєму місту. Ці «ніштяки», які у мене в руках, вони підуть нашим розвідникам. Це те, що їм зараз треба. Андрію, дякую!».
Андрій Ярмоленко родом з Чернігівщини, там гравець збірної України провів своє дитинство і робив перші кроки у футболі. Футболіст підтримував Україну з перших днів війни.
Новини по темі
Розбирати завали допомагали навіть маленькі діти: як українці продемонстрували велике єднання під час жахливої трагедії
«Діти не повинні страждати»: Квартал 95 задонатив пів мільйона грн на допомогу Охматдит
«Душа болить»: Наталія Мосейчук побувала на місці зруйнованої школи супергероїв в Охматдиті та поділилася спогадами про неї
Російська ракета зруйнувала Школу Супергероїв в Охматдиті: як приєднатися до збору на відновлення