Олексій Душка розповів, які весільні агентства можуть зіпсувати свято

Олексій Душка розповів, які весільні агентства можуть зіпсувати свято

У розпал сезону весіль Олексій Душка поділився з прихильниками порадами від експертів організаторів урочистостей з нагоди взяття шлюбу

Поділитися:

У розпал сезону весіль ведучий "1+1" Олексій Душка поділився з прихильниками порадами від експертів-організаторів урочистостей з нагоди взяття шлюбу. І перелічив, на що треба звертати особливу увагу під час вибору весільного агентства.  Отже: 

1. Ціна. Якщо в агентстві запевняють, що задовольнять будь-які ваші побажання: від мінімуму до максимуму – йдіть далі. Агентство повинно спеціалізуватись в одному ціновому сегменті. Якщо ж беруться за все – вам доведеться, або переплатити за мінімум, або не отримати максимум у повному обсязі. Тобто – ніякої гарантії якості послуг.

2. Під час першої зустрічі, запитайте, чи були у них ситуації, коли "пішло не за сценарієм". Добросовісні спеціалісти розкажуть про свої труднощі та невдачі і не запевнятимуть, що все завжди ідеально.

3. Переконайтесь, що агентство має свого професійного фотографа й оператора. Перегляньте їхні роботи, щоб у день весілля не став сюрпризом фотограф початківець.

4. Якщо в агентстві поганої думки про конкурентів – це не є плюсом на їхню користь. А ось саме до тих, кого бояться і чорнять варто завітати.

5. На весіллі повинна бути людина, яка відповідатиме за всі послуги, що взяло на себе агентство.

Нагадаємо, випуски програми "Територія обману" можна подивитися тут.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю