Як вибрати день весілля: ідеальний сезон і місяць для весілля

Найкращий весільний сезон — обираємо популярні місяці та дати — 1+1
freepik.com

Плануємо весілля: який місяць для весілля краще?

Поділитися:

Весілля — важлива подія, яку пара запам'ятає на все життя. Тому часто такі моменти, як дата та місяць весілля є дуже важливими з багатьох причин. Вибір місяця та дати весілля також може залежати від доступності улюбленої локації, бажаного сезону квітів, особистих пріоритетів щодо погоди та бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весілля під час атаки на Київ: військову пару одружили у прямому ефірі "Сніданку з 1+1"

Ідеальний сезон і місяць для весілля: як обрати

 1. Літо

  • Червень: популярний місяць для весіль, коли погода стає теплішою, а рослинність вибухає кольорами.
  • Липень: затишний місяць зі стабільною погодою, що дозволяє проводити весільні заходи на відкритому повітрі.
  • Серпень: ідеальний місяць для літнього весілля з вибором різноманітних локацій та панорамних видів.
 2. Осінь

  • Вересень: перехідний місяць, коли ще можна насолоджуватися літнім теплом і красою осінніх пейзажів.
  • Жовтень: популярний місяць для осінніх весіль, коли дерева приймають різні відтінки жовтого та червоного кольорів.
 3. Весна

  • Квітень: особливо популярний для весіль кінець місяця.
  • Травень: весняний місяць з прекрасною погодою та цвітінням рослин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільні прикмети та забобони: що варто знати напередодні весілля

Як вибрати день весілля: критерії

Вибір дня весілля є важливим рішенням, яке залежить від багатьох факторів. Ось кілька критеріїв, які можуть допомогти вам вибрати ідеальний сезон і місяць для вашого весілля:

 1. Погода. Розгляньте типову погоду в обраний період. Якщо ви мрієте про весілля на відкритому повітрі, то оберіть період з малоймовірністю дощів або надмірної спеки. Якщо ви плануєте провести весілля в закритих приміщеннях, то погода буде не такою важливою.

 2. Бюджет. Ціни на весільні послуги можуть залежати від сезону. В деяких регіонах ціни можуть бути вищими протягом популярних місяців. Розгляньте свій бюджет і можливість знайти найкращі пропозиції в обраний період.

 3. Улюблена пора року. Вибір сезону, який вам найбільше подобається, може додати особливу атмосферу вашому весіллю. Наприклад, осінні колорити, весняна свіжість або літня теплота можуть створити неповторний настрій.

 4. Доступність локацій. Популярні місяці можуть бути заброньовані заздалегідь, особливо якщо ви плануєте весілля в популярному місці. Перевірте доступність локацій і постарайтеся забронювати їх заздалегідь.

 5. Особисті обставини. Врахуйте особисті обставини, такі як робочий графік, події або релігійні свята, які можуть впливати на вибір дати весілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ювілеї кохання: річниці весілля та їхні назви за роками

У які дні тижня проводять весілля

Найпопулярніші дні для весіль — це зазвичай п'ятниця, субота та неділя. Астрологи вважають суботу не найкращим днем для весілля, однак все залежить від особистого ставлення до цього. Насправді кожен день тижня має свої переваги та недоліки. Ось кілька з них:

 1. П'ятниця. П'ятниця є популярним вибором багатьох, оскільки вона дає гостям можливість відпрацювати наполовину дня або взяти відпустку, якщо необхідно. Вона також надає можливість продовжити весільні заходи на наступний день.

 2. Субота. Субота є найпопулярнішим днем для весіль. Вона зручна для гостей, оскільки більшість людей мають вихідний в цей день і не потребується брати відпустку. Крім того, субота надає вам і вашим гостям можливість відпочити в неділю після тривалого святкування.

 3. Неділя. Неділя є зручним днем для тих, хто бажає провести весілля в церкві або відзначити церемонію з релігійним змістом. Багато людей мають вихідний в неділю і можуть відвідати весільну церемонію.

 4. Понеділок, вівторок, середа, четвер. Весілля також можна проводити у будь-який інший день тижня, залежно від ваших особистих уподобань та обставин. У будні дні може бути менша конкуренція за локації та послуги, а також більш доступні ціни.

Весілля у Сніданку з 1+1 під час ракетної атаки на Київ:

Новини по темі