Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ольга Фреймут показала рідну школу й жінку, на яку мріяла бути схожою

1+1
Ведуча проекту "Інспектор Фреймут" завітала до рідного Нового Роздолу

Зірка "1+1" Ольга Фреймут неодноразово розповідала, що обожнює рідний Новий Розділ і наголошувала на тому, що саме земляки частково сформували її світогляд, мовне багатство і бажання бути досконалою в роботі.

Днями Оля завітала до школи, у якій навчалася життю, і вкотре подякувала людям, завдяки яким стала самодостатньою і на яких мріяла бути схожою.

Зі своїми натхненниками телеведуча познайомила прихильників у Інстаграмі.

""

"І завуч Наталя Іваницька, і моя мамочка пропрацювали в цій школі 33 роки!!!!!!!!!"

""

"Я приревнували школу до цих нових дітей :) Тоді здавалося, що вона тільки моя..."

""

"Ікона стилю, яка елегантно їла яблука зелених відтінків, завжди напарфурмлена модніше, ніж того дозволяє скромність Роздолу, строга, як Джейн Ейр... Моя викладачка англійської - пані Василевська. Я хотіла бути схожою на неї, так гонорово тримати спину і бути бездоганною в роботі. Дякую вам, Олександро Василівно..."

""

"Мене кличуть провінціалкою, щоб образити. А я ж пишаюся своїм маленьким Новим Роздолом. Бо там навчилася правильно користуватися життям ще змалку. Працювати і не сьорбати носом. Сьогодні сюрпизно приїхала в рідну 4-ту школу. Бо скучила невимовно. Захотілося подякувати тим, хто сформував мої стандарти і світогляд. Пройтися облупленими сходинками на другий поверх, всістисся за другу парту біля вікна... Моя вчителька - редакторка моєї мовності: Ольга Квасниця..."

2014-11-28
Топ новини
Новини
Новини