Ольга Фреймут про свободу, самодисципліну та побачення

Ольга Фреймут про свободу, самодисципліну та побачення

Телеведуча поділилася досвідом самостійного виховання своєї доньки Злати

Поділитися:

Як ми вже розповідали, віднедавна телеведуча "1+1" допомагає самостійним мама у рамках свого соціального проекту "День супермам з Ольгою Фреймут". 

Його учасницями стали жінки, котрі, як і Ольга, виховують діток самостійно. Завдяки цьому проекту українки зможуть отримати безліч корисних порад, які допоможуть їм повірити у свої сили, стати щасливими і успішними в особистому та професійному житті. Так, днями на сайті "Мамина Карта" з'явилося інтерв'ю з Ольгою Фреймут, у якому вона розповідає про свій досвід та виховання донечки Злати. 

"Я буваю дуже сувора. Я взагалі, як у житті, так і у вихованні бачу тільки чорне й біле. Сіре визнаю, тільки якщо це осіннє небо. Я практично безкомпромісна. Тому коли мене все влаштовує у Златі, я дуже добра й даю їй можливість бути вільною. Але коли бачу, що вона йде не тою стежкою, то скоресенько її за руку, і подеколи дуже різко можу відвести. Мені дуже подобається філософія Жана-Жака Руссо, який французьких жінок учив давати дітям свободу, малюючи образ хлопчика, який біжить полем. Але це поле має межі. Тобто нехай дитина бігає, але контури її поведінки все-таки треба тримати", - відповіла Ольга на питання про те, як вона ставиться до обмежень.

Як Злата ставиться до популярності мами? Яку роль спорт відіграє у житті їхньої родини? Чи готова вона до того моменту, коли донька почне закохуватись та ходити на побачення? Про це та інше читайте на сайті "Мамина карта".

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю