Ольга Фреймут розповіла про нових тренерів та нові декорації "Голосу країни"

Ольга Фреймут розповіла про нових тренерів та нові декорації "Голосу країни"

Ведуча 4-го сезону "Голосу країни. Перезавантаження" Ольга Фреймут розповіла, про нові декорації, власне враження від кастингів "Голосу" та про його нових зіркових тренерів.

Поділитися:

Ведуча 4-го сезону "Голосу країни. Перезавантаження" Ольга Фреймут розповіла, про нові декорації, власне враження від кастингів "Голосу" та про його нових зіркових тренерів.

Щоб перейнятися духом нового "Голосу" і зрозуміти всю унікальність проекту, Фреймут розповідає, що передивилася не лише всі кастинги "Голосу країни. Перезавантаження", а й кастинги інших талант-шоу!

"Кастинги які я вже подивилася, вони проймають. Якщо до того я дивилася інші талант-шоу, я бачила, що люди випадково, більшість з них, приходять на телебачення, аби похизуватися, і аби їх показали по ТВ. Люди яких ми покажемо в "Голосі" в цьому сезоні, це люди наділені, поціловані Богом, вони мають особливий талант, і я пишаюся, що буду долучена до цих талантів", - розповідає вона.

Також Ольга Фреймут розповіла, що дуже рада працювати з новим складом тренерів, оскільки де з ким із них вже добре знайома.

"Я вже маю двох знайомих мені людей в цьому проекті, а з Тамарою і паном Лазарєвим ми не знайомі, але з Ані Лорак я в хороших стосунках, тоді, як Святослав Вакарчук мені найближчий. Я пишаюся тим, що можу назвати його своїм другом", - радо зізнається ведуча.

Оля переконана, що такий різноплановий склад тренерів зможе задовольнити музичні смаки кожного, а кожен учасник – обрати собі гідного наставника.

"Тамара Гвердцителі – це така тонка душа, це така оренбурзька хусточка, яка зможе накинути свій талант на тих, хто здатен співати під орган. Сергій Лазарєв – виконавець міжнародного масштабу, Ані Лорак – дівчинка-продюсерка, а Вакарчук – взагалі людина-легенда", - охарактеризувала кожного з тренерів Фреймут.

А ще нова ведуча "Голосу" розповіла по-секрету, чим перезавантажили організатори "Голосу" знімальний майданчик проекту в новому сезоні.

"І крісла змінили, і декорації змінили, і світло змінили. Я бачила різні сцени на українському телебаченні, те, що зараз буде в "Голосі. Перезавантаження", такого я вік живу - не гледіла. Дуже модно, дуже красиво, із світлом будуть робити акценти. Це буде не просто хороша музика, голос, цікаві учасники, тренери і ведучі, це також будуть розкішні, модні декорації, правильне світло, і винятково високого рівня звук".

Також ведуча зізналася, що її образ на проекті зміниться, а донька Злата підтримуватиме її на знімальному майданчику. Ексклюзивні фото з-за лаштунків "Голосу країни. Перезавантаження" Ольга пообіцяла викладати у свій інстаграм (freimutolia).

Нагадаємо, що зйомки нового сезону "Голосу країни. Перезавантаження" розпочнуться наприкінці січня, але робота над проектом кипить уже зараз.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю