Уже зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік, тож батьки завершують готувати своїх дітей до школи. Донька Ольги Фреймут Злата керує процесом особисто і подбала про все необхідне ще в середині літа. У що вбереться та що покладе до портфеля учениця ліцею №100 "Поділ", ведуча програми "Інспектор Фреймут" та наставниця шоу "Малнькі гіганти" розповіла kp.ua.

"Їй було важливо купити канцелярію. Барвисті зошити, ручку-мак, олівці, які можна скрутити у вузлик. Також придбали хіпстерскій рюкзак. Але Злата по-шотландськи економна, в тата - в школу піде з рюкзаком, якому вже 4 роки. Я привезла його зі Швейцарії, коли дочка йшла в перший клас. Бузкового кольору, на ньому зображена Рапунцель - вона так на Злату схожа! Сумка кілька разів була в хімчистці, трохи потерта, на принцесі чорнильні плями, що не відчистити. Але доньці рюкзак подобається. І мені! Звідти витягали перші записки-зізнання, сувеніри та подаруночки від шанувальників", - згадала Фреймут.

Якщо шкільне приладдя Злата обирає сама, то за вбрання, зокрема білі сорочки, відповідає зіркова мама.

"У доньки алергія на синтетику - стежу, щоб були тільки натуральні тканини. Кардигани завжди купую, коли перебуваю за кордоном. Деякі на виріст брала - дочекалися свого часу", - сказала Ольга, яка, до речі, не втручається в процес готування уроків доньки. Адже переконана, що такий підхід допоможе Златі швидше стати самостійною і навчить покладатися тільки на себе , коли мами не буде поруч.

Без сумніву, в житті доньці Ольги допоможе й вміння вільно володіти ціифрами.

"Школа з математичним нахилом - тому, коли я починаю безпорадно щось підраховувати, дочка блискавкою видає відповідь. Ніколи не користується калькулятором.  Обожнює англійську мову. Ймовірно, британське походження сприяє. Вільно розмовляє, легко пише", - охарактеризувала свою ученицю Фреймут.