Олімпійський рекордсмен Михайло Романчук здобув для України четверту «бронзу» в Токіо

Плавець Михайло Романчук здобув четверту бронзу для України на Олімпіаді-2020
Facebook НОК України та олімпійська команда

Плавець Михайло Романчук здобув для нашої олімпійської збірної четверту бронзову нагороду.

Поділитися:

Український плавець Михайло Романчук став третім у фінальному запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем на Олімпіаді-2020. Він показав час 7.42,33, поступившись плавцям із США та Італії. Ще один українець Сергій Фролов фінішував на цій дистанції шостим з результатом 7.45,11.

Михайло Романчук бронзаФОТО: Facebook НОК України та олімпійська команда 

Нагадаємо, в кваліфікаційному запливі за вихід до фіналу Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд, показавши час 7.41,28. На жаль, йому не вдалося повторити цей результат у боротьбі за медалі, проте все ж він потрапив до трійки призерів.

Михайло Романчук бронзаФОТО: Facebook НОК України та олімпійська команда 

Варто зазначити, що переможець фінального запливу, американець Роберт Фінке, не зміг побороти рекорд Михайла Романчук, встановлений у півфіналі. Тож український спортсмен залишається олімпійським рекордсменом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець встановив олімпійський рекорд: плавець Михайло Романчук у Токіо показав рекордний час

Свою нагороду Михайло Романчук так прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України:

До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було. Це був надзвичайно складний і незвичний фінал. Я дуже сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили.

Вже завтра наші плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов продовжать боротьбу за олімпійські нагороди на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Бажаємо успіху нашим спортсменам!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю