Основний тренд цього літа: Манікюр, як у Ріанни
![Основний тренд цього літа - манікюр, як у Ріанни Основний тренд цього літа - манікюр, як у Ріанни](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/501/387/42ae57f6bf44e160966e0cbd19bb0a8b.jpg)
Експерти nail-арту назвали головний літній тренд в манікюрі.
Нігтьовий дизайн сьогодні став частиною стилю і займає важливу позицію у створенні образу. На манікюр модниці звертають увагу не менше, аніж на сумку чи взуття. Трендом цього літа авторитетні нейл-арт експерти називають мармуровий манікюр. Такий візерунок плавно мігрував з інтер’єрного мистецтва у нігтьовий дизайн.
Цей тренд вже підхопила світова зірка Ріанна, яка розмістила на своїй сторінці в Instagram-stories фото свого мармурового манікюру.
фото: @badgalriri
Її нігті розмальовані в класичному світло-зеленому відтінку. Втім, експерти нігтьового дизайну рекомендують експериментувати з кольорами та адаптувати світовий тренд до власних вподобань.
Так, можна обрати нюдові відтінки, які гарно підкреслюють будь-який образ. Такий манікюр є доречними в буденному образі, а також вдало підкреслить ваш вечірньо-коктейльний лук.
фото: frgmnt_studio
Модниць втішило те, що мармуровий дизайн дозволяє експерименти з кольорами та візерунками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 тенденцій у манікюрі, які варто спробувати цієї весни