Освітній мінісеріал про медіаграмотність від 1+1 media доступний на Київстар ТБ і YouTube

Освітній мінісеріал про медіаграмотність від 1+1 media: де дивитися

На Київстар ТБ і YouTube тепер доступний освітній мінісеріал про медіаграмотність від 1+1 media.

Поділитися:

Як ви знаєте, в лютому 1+1 media запустила новий освітній проєкт — мінісеріал про медіаграмотність. «Як захиститися від фейків і дезінформації» — це 10 серій, насичених знаннями з протидії фейкам і дезінформації, захисту особистих даних і порадами з безпеки в інтернеті. Проєкт реалізується спільно з БО «Смарт Ангел» і за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відсьогодні, окрім освітнього сервісу Дія. Освіта, серіал уже доступний до перегляду на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ та YouTube-каналі 1+1.

«У сьогоденні медіаграмотність є однією з найважливіших галузей, яку варто освоїти кожному. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну для нашої країни питання медіаграмотності є надзвичайно важливим — для формування національної стійкості. Тож саме такий контент є головним методом протистояння інформаційній загрозі та допоможе кожному вберегтися від ворожих операцій впливу», — прокоментувала CMO Київстар ТБ Вікторія Максимчук.

Проєкт «Як захиститися від фейків і дезінформації» знятий у форматі діалогу, де ведучий разом з гостем-експертом обговорюють окремі теми з медіаграмотності. Так, ведучим серіалу став Святослав Гринчук, ведучий ТСН і марафону «Єдині новини». Він модеруватиме розмови з експертами та ставитиме їм запитання з теми. Зі свого боку, спікерами проєкту стали: Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікації, Вадим Міський, програмний директор ГО «Детектор медіа», Ольга Юркова, співзасновниця проєкту StopFake, Ігор Розкладай, заступник директорки та головний експерт з медійного права Центру демократії та верховенства права, Мирослава Маркова, молодша аналітикиня VoxCheck, і Світлана Сліпченко, експертка VoxCheck.

Освітній серіал надає глядачам практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які мають стати частиною їхнього життя в умовах повномасштабної війни, а також пояснить, як орієнтуватися в інформації довкола та розпізнавати дезінформацію та пропаганду.

Цей матеріал підготовлено в межах «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 Media та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми й не обов'язково відображає позицію ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новини по темі