UA RU

Переможниця sms-вікторини "Великих перегонів": хочеш виграти - не пускай чоловіка на рибалку

Киянка Світлана Талапова дивилася кожен ефір "Великих перегонів" і виграла сертифікат "КИЙ АВІА" на 20 000 гривень.

Переможцем sms-вікторини "Великих перегонів" стала киянка Світлана Талапова. Сьогодні телеканал 1+1 вручив Світлані подарунковий сертифікат "КИЙ АВІА" на 20 000 гривень.

Щаслива переможниця зізнається, що відправиться у подорож з чоловіком. Куди саме, ще не вирішили, хоча планів дуже багато.

"На 20 000, напевно, можна з'їздити у подорож не один раз, - радіє Світлана. - Хочеться в Іспанію, в Барселону, архітектуру Гауді подивитися, а ще в Голандію, адже там королевство тюльпанів, а я дуже люблю природу".

Світлана розкрила свій секрет перемоги - вона не пропустила жодного ефіру "Великих перегонів" і правильно відповіла на абсолютно всі запитання.

"Занадто складних питань для мене не було - розповідає переможниця. - Найголовніше - не пропускати жодної передачі. Ми навіть відклали усі свої плани, аби дивитися кожен ефір "Великих перегонів". Я відповідала на запитання, а чоловік швидко відправляв sms".

Як з'ясувалося, заради "Великих перегонів" родина Талапових навіть відклала усі свої плани.

"Наприклад, чоловік збирався на рибалку. А я йому кажу: "Ти що, яка рибалка, сьогодні ж "Великі перегони"!", - сміється Світлана Талапова.

Нагадаємо, учасники sms-вікторини відповідали на питання, що з'являлися в ефірі "Великих перегонів". Кожна правильна відповідь приносила певну кількість балів. Переможниця Світлана Талапова набрала найбільшу кількість балів серед усіх учасників вікторини.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю