Переживання самотності та відчуження: Артем Пивоваров та alyona alyona представили спільну роботу "Люлі-Люлі" на вірш Пантелеймона Куліша

Артем Пивоваров та alyona alyona презентують пісню "Люлі-люлі"

Артем Пивоваров та alyona alyona випустили спільну пісню "Люлі-люлі" на поезію Пантелеймона Куліша.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Популярні українські артисти Артем Пивоваров та alyona alyona у межах культурного проєкту "Твої вірші, мої ноти" випустили спільну роботу "Люлі-люлі" на вірш Пантелеймона Куліша. За словами співака, композиція розповідає про людину, яка відчуває самотність та відчуження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тішся": Артем Пивоваров та Оля Полякова у новій роботі представили ліричне бачення творчості Лесі Українки

"Робота "Люлі-люлі" відображає внутрішній світ людини, яку охопили почуття самотності та відчуження. У цьому стані зараз перебуває ледь не кожен українець, незалежно від місцезнаходження та кількості людей навколо. У такі моменти вмикається захисна реакція: хочеться закрити своє серце та загубитися у спогадах. Часом дійсно треба усамітнитися, відновити внутрішню енергію та сили, щоб згодом продовжити заповнювати соти пам'яті подіями, до яких захочеться повертатися", — поділився подробицями Артем Пивоваров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артем Пивоваров і тренерка "Голосу країни" DOROFEEVA презентували чуттєвий дует на вірш Шевченка

"Часто розчарування в житті, невдачі та просто біль змушують наше серце закритися і більше нікому не довіряти. Але коли самотність заповнює все навколо і починає давити - ми шукаємо трохи спокою та натхнення  для того, щоб перезавантажитися і знову бути відкритими для нового. Взявши за основу вірш Куліша, цей момент відчаю, кожен з нас трансформував його з крапки в кому, бо ми віримо, що світло все ж переможе темряву", — розповіла alyona alyona.

"Твої вірші, мої ноти" — авторський культурний проєкт Артема Пивоварова. Створений задля популяризації та підтримки української культури, поетів і письменників через призму музики. Налічує пісні на твори Тараса Шевченка,  Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших видатних українських поетів.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю