Переживання самотності та відчуження: Артем Пивоваров та alyona alyona представили спільну роботу "Люлі-Люлі" на вірш Пантелеймона Куліша

Артем Пивоваров та alyona alyona презентують пісню "Люлі-люлі"

Артем Пивоваров та alyona alyona випустили спільну пісню "Люлі-люлі" на поезію Пантелеймона Куліша.

Поділитися:

Популярні українські артисти Артем Пивоваров та alyona alyona у межах культурного проєкту "Твої вірші, мої ноти" випустили спільну роботу "Люлі-люлі" на вірш Пантелеймона Куліша. За словами співака, композиція розповідає про людину, яка відчуває самотність та відчуження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тішся": Артем Пивоваров та Оля Полякова у новій роботі представили ліричне бачення творчості Лесі Українки

"Робота "Люлі-люлі" відображає внутрішній світ людини, яку охопили почуття самотності та відчуження. У цьому стані зараз перебуває ледь не кожен українець, незалежно від місцезнаходження та кількості людей навколо. У такі моменти вмикається захисна реакція: хочеться закрити своє серце та загубитися у спогадах. Часом дійсно треба усамітнитися, відновити внутрішню енергію та сили, щоб згодом продовжити заповнювати соти пам'яті подіями, до яких захочеться повертатися", — поділився подробицями Артем Пивоваров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артем Пивоваров і тренерка "Голосу країни" DOROFEEVA презентували чуттєвий дует на вірш Шевченка

"Часто розчарування в житті, невдачі та просто біль змушують наше серце закритися і більше нікому не довіряти. Але коли самотність заповнює все навколо і починає давити - ми шукаємо трохи спокою та натхнення  для того, щоб перезавантажитися і знову бути відкритими для нового. Взявши за основу вірш Куліша, цей момент відчаю, кожен з нас трансформував його з крапки в кому, бо ми віримо, що світло все ж переможе темряву", — розповіла alyona alyona.

"Твої вірші, мої ноти" — авторський культурний проєкт Артема Пивоварова. Створений задля популяризації та підтримки української культури, поетів і письменників через призму музики. Налічує пісні на твори Тараса Шевченка,  Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших видатних українських поетів.

Новини по темі