Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Першою "жертвою" "Пекельна кухня" стала кондитер Тіни Кароль та Ірини Білик

Першою "жертвою" "Пекельна кухня" стала кондитер Тіни Кароль та Ірини Білик
Вчора стартував другий сезон популярного кулінарного шоу

Перша вечеря реаліті-шоу "Пекельна Кухня" (телеканал 1+1) була по-справжньому жаркою.

Розбір польотів почався ще з презентації учасниками своїх фірмових страв. Особливо не пощастило Марині Мних, яка приготувала страву "соковитий судачок" - її кулінарну спробу розкритикував не тільки шеф-кухар, але й інші учасники проекту. Так, Георгій Хучуа, який для своєї презентації приготував страву традиційної кавказької кухні, зазначив, що не розуміє такої "кулінарії" - "Для себе ти можеш готувати, що завгодно, але якщо ти презентуєш страву людям, тим більше суддям, потрібно показувати зовсім інший рівень ".

Втім, у першому епізоді "Пекельна кухня" було місце і для хороших новин - прямо під час зйомок, Георгій Хучуа, дізнався, що став батьком. Шеф-кухар повідомив радісну новину відразу ж після презентації страв. Щасливий батько, забувши про камери і телешоу, негайно покинув знімальний майданчик і відправився до пологового будинку, де його чекали дружина і маленька дочка...

Разом з тим, зйомки теле-шоу продовжилися і деякі з учасників дуже засумнівалися, чи повернеться Гія (як на проекті прозвали Георгія) на зйомки реаліті. Всі суперечки вирішив молодий батько, який під час вечері з фруктами і вином буквально вбіг в кухню і вже через кілька миттєвостей стояв біля плити поруч зі своїми колегами. А потім Гія зізнався, що тепер з подвійним завзяттям буде йти до перемоги: "У проекті я беру участь заради своєї сім'ї - заради дружини і моїх дітей. І перемога тепер мені потрібна ще більше".

Під час вечері нерви в учасників обох команд були на межі. Особливо це стосувалося жіночої команди. Так, Тоня Носко, під час приготування заготовок сплутала каструлі і вилила в раковину основу для "понокота" ... Через цю помилку жіноча команда не змогла подати вчасно десерт і шеф-кухарю довелося закрити кухню ... Як після зауважив, Арам Мнацаканов з таким відвертим шкідництвом він ще ніколи не зустрічався.

Не дивно, що в номінацію потрапила Тоня Носко, а компанію їй склала Аліса Еловенкова, яка, на думку Арама та учасників була надмірно спокійною і безініціативної під час вечері. Арам попросив обох дівчат аргументувати, чому він повинен залишити їх у проекті - в цьому змагання Тоня виявилося красномовнішою, ніж Аліса, і за рішенням шеф-кухаря проект залишила Аліса ...

До слова, Аліса є власником відомої в Києві кондитерської, серед клієнтів якої значаться такі відомі персони як Тіна Кароль, Ірина Білик, Гайтана ...

Аліса дуже засмутилася, що їй довелося піти в перший же вечеря: "Дуже прикро, що я пішла першою. І якщо, чесно я не згодна з оцінкою Арама - може я і виглядаю спокійною, але всередині у мене зовсім інші почуття".

Так чи інакше, "Пекельна Кухня" набирає обертів - учасники обох команд вже в першу вечерю змогли відчути, що значить "пекельна" школа Арама Мнацаканова - "Я хочу, щоб вони зрозуміли, що це не іграшки - ми працюємо як повноцінний ресторан. До нас приходять люди поїсти, і я зроблю, все щоб рівень страв і якість обслуговування були на гідному рівні "- зізнався шеф-кухар відразу ж після зйомок.

Микита Зарічний, Комсомольська правда

2012-01-12