Макс Барських дав перший концерт у Києві від початку війни
![Перший концерт Макса Барських у Києві від початку війни. Як це було! Перший концерт Макса Барських у Києві від початку війни. Як це було!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/029/217/4e2185d3e51df7689b3d2b4d2738f249_665x442.jpg)
Захід відбувся на підтримку військових ЗСУ, їхніх сімей, рятувальників, волонтерів та всіх тих, хто наближає перемогу України у війні.
Виступ співака відбувся учора, 5 липня, на станції метро «Майдан Незалежності». Зі сцени пролунали не лише золоті хіти Макса Барських, які давно стали візитною карткою музиканта («Туманы», «Неверная», «Танцевать», «Моя любовь», «Неземная, «Небо»), але й останні треки, написані під час війни — гімни народного спротиву — «Буде весна», «Чекай мене», “Don't Fuck with Ukraine”.
Захід відбувся на підтримку військових ЗСУ, їхніх сімей, рятувальників, волонтерів та всіх тих, хто наближає перемогу України у війні.
«Учора в Києві в дуже особливому місці відбувся мій перший концерт від початку війни. Зовсім нещодавно це була просто станція «Майдан Незалежності», сьогодні — це укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об’єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі хоча б ненадовго ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас — велика гордість та честь 🇺🇦 Дивіться телевізійну версію концерту незабаром!» — підписав емоційні світлини з виступу Макса Барських.