Макс Барських презентував нову пісню «Чекай мене»

Макс Барських презентував нову пісню під час міжнародного телемарафону Save Ukraine — #StopWar

Прем’єра пісні відбулася в рамках благодійного туру

Поділитися:

Прем’єра синглу відбулася в рамках благодійного туру співака Німеччиною і вперше пролунала на широкий загал під час міжнародного телемарафону Save Ukraine #StopWar 29 травня у Берліні. 

Кожен трек Барських, написаний під час війни — це свого роду підсумок смислів, емоцій та переживань не лише самого виконавця, а й мільйонів українців по всьому світову. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ"Українці ніколи не погодяться бути рабами", — Макс Барських розповів американському Rolling Stone про війну в Україні

«Чекай мене» — третій сингл співака від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Пісня-обіцянка кожного військового, вимушеного переселенця та біженця повернутися якнайшвидше додому. «Чекай мене» — це музичне освідчення в коханні до України. 

Макс Барських

«Війна розкидала українців по всьому світу, і ми говоримо йому «дякую» за турботу і теплі обійми. Це неможливо переоцінити.  Ми завжди будемо вдячні людям і містам, які прихистити наших жінок і дітей, за доброту та чуйність. Але я впевнений, що кожної ночі перед сном українці мріють про повернення у свої домівки, не зважаючи на те, вціліли вони чи стоять у руїнах. 

Про дім, своїх коханих і дітей в найскладніші моменти мріють й наші захисники. Вони воюють за мир на своїй землі, знаючи, що на них чекають з обіймами, сповнені любові. 

Наші воїни повернуться, наші матері та жінки повернуться, наші діти та мир повернеться. Потрібно чекати і робити все, задля перемоги», — коментує прем’єру Барських. 

«Чекай мене» вже доступний для завантаження на всіх цифрових платформах. 

Новини по темі