Під час «Євробачення–2023» відбудеться благодійний флешмоб #HelpUkraineSong на підтримку України

Благодійний флешмоб #HelpUkraineSong - на Євробаченні 2023 заради підтримки України - 1+1

Ініціатива #HelpUkraineSong має на меті об’єднати світ через музику та показати солідарність з Україною.

Поділитися:

 

Протягом підготовки до міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2023" та до його фіналу, 13 травня, охочі мають змогу долучитися до кампанії, виконавши пісню With A Little Help From My Friends легендарного британського гурту The Beatles. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тімур Мірошниченко розкрив секрети підготовки до "Євробачення-2023"

євробачення 1+1

У флешмобі може взяти участь будь-хто: професійні вокалісти чи музиканти, аматори, співочі хори чи представники громадськості. Треба лише записати відео під трек і опублікувати на сторінках власних соцмереж з хештегом #HelpUkraineSong, також відмітивши однойменну сторінку організації. У день фіналу «Євробачення–2023» у Ліверпулі ми зможемо побачити кульмінацію цього флешмобу. 

До ініціативи також залучені відомі українські (Мішель Андраде, Євген Клопотенко, Марта Адамчук, Lida Lee, гурти TVORCHI, KADNAY та АНТИТІЛА) та зарубіжні артисти, блогери та партнери, щоб максимально популяризувати та масштабувати цю кампанію.  

Кошти, зібрані #HelpUkraineSong, підуть до War Child – єдиної спеціалізованої благодійної організації для дітей, які постраждали від воєнних конфліктів.

Флешмоб відбувається також за участі офіційної фандрейзингової платформи України UNITED24 – кожен може підтримати збір на інкубатори інтенсивної терапії новонароджених з кисневим сервоконтролем.

євробачення 1+1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Саніна під час прямого включення з Ліверпуля розповіла про знайомство з королем Чарльзом III та Каміллою

Ініціатива є ідеєю британської агенції Aurora у співпраці з українською агенцією Hoshva PR & DGTL та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Новини по темі