Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Під час сліпих прослуховувань шоу "Голос. Діти" зіркові тренери не стримували емоцій

1+1
Зйомки сліпих прослуховувань вокального шоу "Голос. Діти" завершено.

Зйомки сліпих прослуховувань вокального шоу "Голос. Діти" завершено. Протягом п'яти днів 100 хлопців та дівчат з усіх куточків України виходили на сцену до зіркових тренерів та викладались по повній, аби потрапити в одну з трьох команд. Олег Скрипка, Тіна Кароль і LOBODA були шоковані! Вони обертали крісла і не вірили очам – володарями неймовірної сили голосів виявлялися ще зовсім юні вокалісти.

Під час прослуховувань тренери не приховували своїх емоцій. Так, LOBODA вибігла на сцену, щоб першою взяти автограф у маленької дівчинки з унікальним голосом. Мабуть, цим і підкупила – юне обдарування пішло до її команди, хоча Тіна Кароль також була не проти забрати цей голос до себе.

До речі, сама Кароль увійде в історію шоу як тренер, поруч з яким варто ставити пакунок серветок. Кілька разів співачка плакала на очах у всіх глядачів. Це так її розчулив проникливий спів найменших учасників. "Одразу згадую, що вдома мене чекає син", - пояснювала Тіна.

Навіть суворий Олег Скрипка і той не стримував себе. В одному з випусків "Голос. Діти" глядачі побачать, як шанований рок-н-рольщик витанцьовує циганочку з виходом. А ще Скрипка демонстрував чудеса батьківської турботи і носив учасників проекту на руках.

Цікаво, що репертуар маленькі співаки обирали зовсім не дитячий. Ви здивуєтесь, як професійно вони виконують всесвітньо відомі хіти і з якою легкістю підкорюють дорослі ноти.

За результатами сліпих прослуховувань зіркові тренери запросили до своїх команд по 15 суперталановитих дітей. Попереду баттли між юними виконавцями. Нагадаємо, на відміну від "Голосу країни" у шоу "Голос. Діти" на музичний ринг виходитимуть одразу по троє учасників.

Чи переросте "Голос. Діти" в жорсткі дорослі бої? Нам вже цікаво!

Дивіться перший випуск "Голос. Діти" вже 4 листопада на каналі 1+1

2012-10-02
Новини
Новини