Після вильоту з "Великих перегонів" Аллу і Олександру підтримують інші учасники

Після вильоту з "Великих перегонів" Аллу і Олександру підтримують інші учасники

Учасниці реаліті-квесту "Великі перегони" Алла і Олександра Медведєви розказали про свої стосунки з іншими парами.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Учасниці реаліті-квесту "Великі перегони" Алла і Олександра Медведєви розказали про свої стосунки з іншими парами. Виявляється, вони дружать практично з усіма учасниками, а на початку проекту навіть зблизилися з моделями-львів'янками.

Про це Алла і Алекс розказали під час онлайн-чату з глядачами на офіційній сторінці каналу 1+1 Vkontakte.

"Ми дуже здружилися з усіма і навіть з львів'янками по початку, але особливо ми близькі зі слідчими, анастезіологами, "бабусями", "ромашками" (харків'яни). Зараз нас дуже підтримують "закоханi" і Яша з татом", - написали мама з донькою.

Учасниці "Великих перегонів" зізналися, що також нудьгують за акторами Анею і Романом. Але найтісніші стосунки у них склалися все ж з Костянтинтом та Яшею.

"Яша з Костиком нас теж здивували, вже в записі, але ми постійно в тісному контакті", - зізналися Алла і Алекс.

"Всі наші, ми вас любимо і ми щасливі, що Боженька нас звів з вами у "Великих перегонах", - написали учасниці, які вже вибули з проекту.

Нагадаємо, Алла і Олександра Медведєва провели онлайн-чат з глядачами, де розказали про те, як "Великі перегони" змінили їх життя, а також про цікаві моменти, що залишилися за кадром.

Так учасниці "Великих перегонів" натякнули, що скоро знову з'являться на телеекранах. Причому заради нового проекту налисо поголилася вже Алла.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю