Прем'єра: Святослав Вакарчук випустив найголовнішу пісню у житті

Прем'єра: Святослав Вакарчук випустив найголовнішу пісню у житті

Тренер проекту "Голос країни" (телеканал 1+1) порадував шанувальників новим кліпом на зворушливу пісню "Мить". Святослав Вакарчук назвав прем'єрну композицію найголовнішою історією життя.&

Поділитися:

Тренер проекту "Голос країни" (телеканал 1+1) порадував шанувальників новим кліпом на зворушливу пісню "Мить". Святослав Вакарчук назвав прем'єрну композицію найголовнішою історією життя.

Прихильники творчості Вакарчука з нетерпінням чекали на офіціальну презентацію. Четвертого грудня на відео каналі гурту відбулася прем'єра. Окрім того, з'ясувалося, що ця композиція важлива і особлива для самого співака. Чому саме – Святослав пояснив на офіціальній сторінці в соцмережі:

"Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні … Але "Мить" - особлива пісня… Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня… А може й більше…

Лютий 2015 року… Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні…про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню…

Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з'являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все…

Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку… І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!

Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час.

Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом".

Отже, після такої натхненої історії залишається лише подивитися красивий та зворушливий кліп Святослава Вакарчука на пісню "Мить".

Океан Ельзи і Святослав Вакарчук "Мить" відео:

Новини по темі